MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki

Kontakt

Anfrage senden

MCC Mazurkas
Conference Centre & Hotel

ul. Poznańska 177
05-850 Ożarów Mazowiecki

tel.: +48 22 721 47 47-49
fax: +48 22 721 47 51

e-mail: recepcja@mazurkashotel.pl

Rechnungsdaten

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o. o
ul. Poznańska 177
05-850 Ożarów Mazowiecki

NIP: 1182025554, REGON: 142346352

Bankkonto:
69 1020 1026 0000 1802 0188 2455

Michał Kozak Generaldirektor kontakt@mazurkashotel.pl

Kamil Kaźmierkiewicz Stellvertretender Generaldirektor
Verkaufsleiter
k.kazmierkiewicz@mazurkashotel.pl

Empfangsbereich recepcja@mazurkashotel.pl

Marketing und PR-Abteilung marketing@mazurkashotel.pl

Abteilung für Konferenzen und Bankette bankiety@mazurkashotel.pl

Verkaufsabteilung  sprzedaz@mazurkashotel.pl

Abteilung für Marketing und PR

Karolina Parol

Karolina Parol

Verkaufsdirektor

tel. +48 22 721 47 02
k.parol@mazurkashotel.pl

Magdalena Szymajda

Magdalena Szymajda

Verkaufsleiter

tel. +48 22 721 47 81
m.szymajda@mazurkashotel.pl

Marta Masłowska

Marta Masłowska

Verkaufsleiter

Abteilung für Konferenzen und Bankette

Aneta Klepacka

Aneta Klepacka

Leiterin der Konferenzen- und Bankettabteilung

tel. +48 22 721 47 01
a.klepacka@mazurkashotel.pl

Zbigniew Marciszewski

Zbigniew Marciszewski

Key Account Manager

tel. +48 22 721 47 35
z.marciszewski@mazurkashotel.pl

Katarzyna Kwiek - Badowska

Katarzyna Kwiek - Badowska

Konferenzen und Bankette Verkaufsmanager

tel. +48 22 721 47 27
k.badowska@mazurkashotel.pl

Wioletta Perkowska

Wioletta Perkowska

Konferenzen und Bankette Verkaufspezialist

tel. +48 22 721 47 57
w.perkowska@mazurkashotel.pl

Weronika Jenny

Weronika Jenny

Konferenzen und Bankette Verkaufspezialist

tel. +48 22 721 47 82
w.jenny@mazurkashotel.pl

Monika Kamieńska

Monika Kamieńska

Senior Konferenzen und Bankette Spezialist

tel. +48 22 721 47 84
m.kamienska@mazurkashotel.pl

Agata Duma

Agata Duma

Konferenzen und Bankette Spezialist Hochzeit- und Gelegenheitsveranstaltungen Spezialist

tel. +48 22 721 47 34
a.duma@mazurkashotel.pl

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen.

OK, schließen