MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki

Kontakt

Wyślij zapytanie

MCC Mazurkas
Conference Centre & Hotel

ul. Poznańska 177
05-850 Ożarów Mazowiecki

tel.: +48 22 721 47 47-49
fax: +48 22 721 47 51

e-mail: recepcja@mazurkashotel.pl

Dane do faktury

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o. o
ul. Poznańska 177
05-850 Ożarów Mazowiecki

NIP: 1182025554, REGON: 142346352

Konto bankowe:
69 1020 1026 0000 1802 0188 2455

Michał Kozak Dyrektor Generalny kontakt@mazurkashotel.pl

Kamil Kaźmierkiewicz Dyrektor Sprzedaży k.kazmierkiewicz@mazurkashotel.pl

Recepcja recepcja@mazurkashotel.pl

Dział PR i Marketingu marketing@mazurkashotel.pl

Dział Konferencji i Bankietów bankiety@mazurkashotel.pl

Dział Sprzedaży Aktywnej sprzedaz@mazurkashotel.pl

Dział sprzedaży

Marta Rzepka

Marta Rzepka

Kierownik Działu Sprzedaży

tel. +48 22 721 47 02
m.rzepka@mazurkashotel.pl

Magdalena Szymajda

Magdalena Szymajda

Sales Manager

tel. +48 22 721 47 81
m.szymajda@mazurkashotel.pl

Marta Masłowska

Marta Masłowska

Sales Manager

tel. +48 22 721 47 39
m.maslowska@mazurkashotel.pl

Anna Sobecka

Anna Sobecka

Sales Manager

tel. +48 22 721 47 63
a.sobecka@mazurkashotel.pl

Magdalena Sztefka

Magdalena Sztefka

Sales Manager

tel. +48 22 721 47 23
m.sztefka@mazurkashotel.pl

DZIAŁ KONFERENCJI I BANKIETÓW

Anna Antonowicz

Anna Antonowicz

Kierownik Działu Konferencji i Bankietów

+48 22 721 47 71
a.antonowicz@mazurkashotel.pl

Aneta Klepacka

Aneta Klepacka

Zastępca Kierownika Działu Konferencji i Bankietów

tel. +48 22 721 47 01
a.klepacka@mazurkashotel.pl

Zbigniew Marciszewski

Zbigniew Marciszewski

Key Account Manager

tel. +48 22 721 47 35
z.marciszewski@mazurkashotel.pl

Katarzyna Kwiek - Badowska

Katarzyna Kwiek - Badowska

Manager ds. Sprzedaży Konferencji i Bankietów

tel. +48 22 721 47 27
k.badowska@mazurkashotel.pl

Wioletta Perkowska

Wioletta Perkowska

Specjalista ds. Sprzedaży Konferencji i Bankietów

tel. +48 22 721 47 57
w.perkowska@mazurkashotel.pl

Weronika Jenny

Weronika Jenny

Specjalista ds. Sprzedaży Konferencji i Bankietów

tel. +48 22 721 47 82
w.jenny@mazurkashotel.pl

Monika Kamieńska

Monika Kamieńska

Specjalista ds. Konferencji i Bankietów

tel. +48 22 721 47 84
m.kamienska@mazurkashotel.pl

Agata Duma

Agata Duma

Specjalista ds. Konferencji i Bankietów oraz Wesel i Imprez Okolicznościowych

tel. +48 22 721 47 34
a.duma@mazurkashotel.pl

Beata Buta

Beata Buta

Recepcjonistka Konferencyjna

tel. +48 604 239 297
b.buta@mazurkashotel.pl

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij