MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Nasza załoga na podium Regat Hotelarzy

Załoga MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel zajęła zaszczytne III miejsce w X Ogólnopolskich Regatach Hotelarzy PPH&R w kategorii "Obiekty Niezrzeszone"!

21 kwietnia w Mikołajkach odbyły się X Ogólnopolskie Regaty Hotelarzy Polish Prestige Hotels & Resorts, w których wzięło udział szesnaście załóg, w tym załoga MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel.

Emocjonujące zawody rozegrane zostały w dwóch kategoriach - dla hoteli zrzeszonych w PPH&R, oraz drugiej - o Puchar Burmistrza Miasta Mikołajki dla obiektów niezrzeszonych.
W kategorii pierwszej zwyciężył hotel Bryza z Juraty, miejsce drugie zajął hotel Anders ze Starych Jabłonek oraz miejsce trzecie Hotel Amax z Mikołajek. W kategorii drugiej najlepiej wypadł hotel Robert's Port ze Starych Sadów zajmując ze swoja załogą nr.2 miejsce pierwsze, a z załogą nr. 1 miejsce drugie, miejsce trzecie wywalczyła nasza drużyna w składzie: Michał Kozak (sternik), Marta Czerwińska, Martyna Żaczek, Zbigniew Marciszewski (załoganci).

Zaczynamy już przygotowania do kolejnej edycji regat, aby tym razem stanąć na najwyższym stopniu podium.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.