MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Jesienna Promocja Konferencyjna

Uczestnictwo w konferencji co 15 osoby, stacja gastronomiczna lub kosz piknikowy z wyrobami wędzarniczymi za 1 zł!

Wysyłając zapytanie dotyczące organizacji konferencji dla min. 30 osób w terminie od 1 września do 30 listopada 2017 r. skorzystasz ze specjalnej oferty!* 

Wybierz jedną z propozycji, które przygotowaliśmy na tegoroczną jesień:

  • uczestnictwo co 15 osoby w konferencji za 1 zł
  • stacja gastronomiczna z jesiennymi specjałami za 1 zł
  • kosz piknikowy z wyrobami z hotelowej wędzarni za 1 zł

Dodatkowo, za organizację konferencji zostaną naliczone punkty w ramach programu lojalnościowego Prestige Club, którego organizatorem jest Polish Prestige Hotels & Resorts. Punkty można wymienić na darmowy pobyt w wybranym hotelu PPH&R w górach, mieście, nad morzem lub jeziorem.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Konferencji i Bankietów, który przedstawi Państwu szczegóły naszej oferty.


* Organizator dokonuje wyboru jednej z propozycji w cenie 1 PLN netto. Oferta dotyczy nowych zapytań przesłanych w terminie 15.07-31.08.2017 r. na konferencje dla min. 30 osób odbywające się od 1 września do 30 listopada 2017 r.

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Jesienna Promocja Konferencyjna

lub skorzystaj z formularza

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuję, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgodę). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl

Anuluj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij