MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Listopadowa Promocja Konferencyjna

Promocyjne pakiety na listopadowe konferencje!

Wysyłając zapytanie dotyczące organizacji konferencji dla min. 30 osób w terminie od 1 do 30 listopada 2017 r. skorzystasz ze specjalnej oferty!* 

W ramach promocji listopadowej w MCC Mazurkas PAKIET KONFERENCYJNY w specjalnej cenie 119 PLN/os.  obejmujący:

  • wynajem sali z rzutnikiem,
  • dwukrotnie uzupełnianą PRZERWĘ KAWOWĄ,
  • godzinny LUNCH BUFETOWY.

Tylko w listopadzie - IMPREZA TEMATYCZNA** GRATIS!!!

Za organizację konferencji zostaną naliczone punkty w ramach programu lojalnościowego Prestige Club, którego organizatorem jest Polish Prestige Hotels & Resorts.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Konferencji i Bankietów, który przedstawi Państwu szczegóły naszej oferty.


* Podane ceny są cenami netto. Oferta dotyczy nowych zapytań przesłanych w terminie po 19.10.2017 r. na konferencje dla min. 30 osób odbywające się od 1 do 30 listopada 2017 r.

** Szczegóły oferty w zakresie organizacji imprezy tematycznej zostaną przedstawione przez koordynatora w odpowiedzi na zapytanie ofertowe.

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Listopadowa Promocja Konferencyjna

lub skorzystaj z formularza

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuję, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgodę). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl

Anuluj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij