MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Restauracja

Restauracja

Zapraszamy na nowe dania i ciekawe połączenia smakowe
autorstwa Szefa Kuchni MCC Mazurkas Mariusza Pietrzaka

Nowa karta menu to dania inspirowane kuchnią francuską i śródziemnomorską, połączone z tradycyjnymi daniami kuchni polskiej, do których Szef Kuchni dodał wiele nowoczesnych akcentów z kuchni fusion. Odwiedźcie Państwo Restaurację George Sand i rozsmakujcie się w najwyższej jakości potrawach mięsnych, świeżych rybach, sezonowych warzywach, grzybach, aromatycznych ziołach i jadalnych kwiatach. W nowym menu znajdą coś dla siebie także miłośnicy kuchni wegetariańskiej.

Restauracja George Sand czynna jest codziennie w godzinach: 12:00 – 23:00

Zapraszamy do rezerwacji stolików pod numerem telefony +48 22 721 47 03.

Klimatyczne i nastrojowe wnętrza restauracji George Sand idealnie sprawdzają się zarówno podczas romantycznych kolacji dla dwojga
czy rodzinnych obiadów, jak również spotkań biznesowych.

 

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Restauracja George Sand jest laureatem Złotego Widelca 2015 - nagrody przyznanej przez jury IV edycji akcji rekomendującej warszawską gastronomię „Warszawa od kuchni”.

 


INFORMACJA O ALERGENACH POKARMOWYCH
Dania serwowane w Restauracji „George Sand” mogą zawierać alergeny pokarmowe, jak np.: gluten, orzechy, kakao, jaja, mleko krowie i inne.
Jeżeli masz alergię pokarmową, koniecznie zapytaj o szczegóły kelnera.

Menu

Menu Świąteczne

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij