MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Dzień Dziecka w Restauracji George Sand

Dzień Dziecka w Restauracji George Sand

Kto z nas, niezależnie od wieku, nie kocha naleśników? Doskonałym pretekstem do naleśnikowej uczty będzie zbliżający się Dzień Dziecka!

Od czwartku 31.05 do niedzieli 03.06 Mistrzowie Kuchni MCC Mazurkas zapraszają Gości Restauracji George Sand na NALEŚNIKOWE SHOW! "Na żywo" przygotujemy dla Was francuskie naleśniki Crêpes Souzette i naleśniki czekoladowe. W menu pojawią się również karmelizowane banany, a na najmłodszych Gości czekać będzie kącik zabaw i niespodzianka do każdego zamówienia. 

Zapraszamy do rezerwacji stolików pod numerem telefonu +48 22 721 47 03.

 

 

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij