MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Dzień Kobiet w Restauracji George Sand

Dzień Kobiet w Restauracji George Sand

8 marca, z okazji Dnia Kobiet, nasz Szef Kuchni przygotował specjalną niespodziankę!

Na wszystkich, którzy w towarzystwie Pań przyjdą na lunch lub kolację do Restauracji George Sand czekał będzie kieliszek wina. Zwieńczeniem spotkania w miłej atmosferze będzie deser Szefa Kuchni, który otrzymają Państwo GRATIS.

Zapraszamy zatem do wspólnego świętowania Dnia Kobiet! Będzie to również doskonała okazja do odkrycia nowych kulinarnych kompozycji naszego Szefa Kuchni oraz Sous-Chefa Kreatywnego, które znalazły się w nowej karcie menu Restauracji (sprawdź nowe menu).

Rezerwacja stolików: tel. +48 22 721 47 03 lub 604 231 208.

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij