MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Kolacja walentynkowa w restauracji George Sand

Kolacja walentynkowa w restauracji George Sand

Chcesz uczcić Walentynki w wyjątkowej atmosferze dopełnionej smakowitymi daniami przygotowanymi przez naszego Szefa Kuchni specjalnie na tę okazję? Zabierz swoją połówkę do naszej hotelowej restauracji George Sand na uroczystą, walentynkową kolację.

14 lutego zapraszamy na kolację walentynkową do naszej klimatycznej restauracji George Sand. 
Oferujemy Państwu specjalne walentynkowe menu Szefa Kuchni. Dopełnieniem wykwintnych dań będzie kieliszek wina musującego, który otrzymacie Państwo gratis do kolacji.

Na ten wyjątkowy wieczór przygotowaliśmy dla Państwa 4 dania: przystawkę zimną, ciepłą, jedno z dań głównych oraz deser w promocyjnej cenie 130 zł/osoby. (sprawdź menu)
Zapraszamy również do skorzystania z promocyjnej ceny noclegu ze śniadaniem  w cenie 170 zł/dobę.

Parking gratis.


Rezerwacja stolika pod nr telefonu:
tel. +48 22 721 47 03; +48 604 231 208


 

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij