MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Kolacja walentynkowa w Restauracji George Sand

Kolacja walentynkowa w Restauracji George Sand

Eleganckie wnętrza, nastrojowa muzyka i wyborna kuchnia Braci Budnik - Szefów Kuchni Restauracji George Sand w Hotelu Mazurkas to doskonały przepis na niezapomniany walentynkowy wieczór.

Na tę okazję przygotowaliśmy 4-daniowe menu w promocyjnej cenie 159 zł/os. (sprawdź menu). Zaproś zatem Ukochaną Osobę na romantyczną kolację przy blasku świec w Restauracji George Sand. Rozbudźcie zmysły i podniebienia delektując się autorskimi daniami Szefów Kuchni, braci Jakuba i Michała Budników. Dopełnieniem wykwintnych dań będzie kieliszek wina musującego, który otrzymacie Państwo gratis do kolacji, a rozbrzmiewające w tle ponadczasowe przeboje o miłości zachęcą do tańca. Menu walentynkowe dostępne będzie w dniach 12-14 lutego 2022 r.

Zapraszamy również do skorzystania z promocyjnej ceny noclegu ze śniadaniem  w cenie 220 zł/dobę. Pakiet pokój + kolacja zarezerwujesz tutaj.

Parking gratis.

Rezerwacja stolika pod nr telefonu:
tel. +48 22 721 47 03+48 604 231 208.

 

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij