MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

„Kuchnie świata” – kolejna odsłona kulinarnych fascynacji szefa kuchni MCC Mazurkas Mariusza Pietrzaka.

„Kuchnie świata” – kolejna odsłona kulinarnych fascynacji szefa kuchni MCC Mazurkas Mariusza Pietrzaka.

Włoskie smaki przy kieliszku czerwonego wina - na jesienne wieczory.

W listopadzie zapraszamy wszystkich do restauracji George Sand na kolejną odsłonę kuchni świata. Nie trzeba bowiem lecieć do Włoch by rozkoszować się słońcem na talerzu! Aby poczuć smak jednej z dwóch najbardziej popularnych kuchni europejskich wystarczy odwiedzić restaurację George Sand. Rozkoszujmy się zatem aromatem gościnnej Italii i zapomnijmy o troskach dnia codziennego!

Trzecia odsłona cyklu „Kuchnie świata”, gdzie prezentowane są autorskie dania Szefa Kuchni MCC Mazurkas Mariusza Pietrzaka, zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Po wrześniowej kulinarnej podróży do Tajlandii oraz październikowej do Grecji, będziemy mieli okazję poznać kulinarne fascynacje Szefa Kuchni wywodzące się tym razem z Włoch. Niezwykle zróżnicowana i genialna w swojej prostocie kuchnia włoska bogata jest w oliwę, przyprawy takie jak tymianek, oregano, bazylia, rozmaryn oraz warzywa i ryby. W kuchni tej dość powszechnie stosuje się również pomidory oraz cebulę i czosnek, a także oliwki. Nie bez powodu, kuchnia włoska uważana jest za jedną z najlepszych na świecie.

Włosi pod względem zasad kulinarnych są bardzo przywiązani do swojej tradycji. W kuchni włoskiej nie ma miejsca na ustępstwa pod względem jakości składników lub dodatków. O tym wszystkim przekonają się Państwo odwiedzając naszą restaurację w listopadzie.

Co oznaczają i jak smakują przygotowane w nowym listopadowym menu: antipasti, primi i secondi piati oraz na zakończenie kulinarnej uczty dolci, przekonają się Państwo próbując tych specjałów osobiście. Kuchnia włoska jest bardzo zróżnicowana więc każdy z Państwa  na pewno znajdzie w przygotowanym na jesienny czas menu coś dla siebie.

Zapewniamy, że pasta smakuje tak jak na południu Włoch, risotto jak w Mediolanie, kurczak jak w Turynie, a tiramisu przygotowane przez Szefa Kuchni może śmiało konkurować z najsmaczniejszymi deserami we Włoszech.  

Zapraszamy do rezerwowania stolików pod numerem telefonu + 48 22  721 47 03

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij