MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Mazurkas Catering 360° rezygnuje z wyłączności na obsługę cateringową w MCK Katowice

Mazurkas Catering 360° rezygnuje z wyłączności na obsługę cateringową w MCK Katowice

Po półtorarocznej obsłudze cateringowej w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach Mazurkas Catering 360° podjął decyzję o zakończeniu współpracy na zasadach wyłączności. Z wielką wdzięcznością dla Dyrekcji MCK Katowice za wspólne półtora roku i setki zrealizowanych imprez, Mazurkas Catering 360° zaproponował dalszą współpracę przy większych i prestiżowych imprezach, ale na zasadach odrębnych umów.

Powód takiej decyzji to zmiana profilu działalności i strategii firmy, która stawia na obsługę bankietów i eventów wymagających bardzo wysokiego standardu usługi cateringowej. Nie zawsze idzie to w parze z potrzebami imprez targowych, których budżet często nie pozwala na osiągnięcie żądanej jakości usługi.

Mazurkas Catering 360° stawia właśnie na jakość. Catering musi być produktem pięciogwiazdkowym. Każdy event czy bankiet to wyzwanie, które musi być zauważone i zapamiętane przez klienta. Rola cateringu jest wielka i według nas może mieć ogromne znaczenie dla powodzenia imprezy. Z reguły najniższa cena cateringu nie sprzyja sukcesowi. Od lat Mazurkas Catering 360° działa na terenie całej Polski. Ogromne doświadczenie, sprzęt i profesjonalizm pozwalają nam na realizację najbardziej
prestiżowych i trudnych wydarzeń
– mówi Andrzej Bartkowski, Prezes Grupy Mazurkas. Teraz szczególny akcent na tworzenie luksusowego produktu cateringowego z pewnością będzie zauważony na rynku. Catering to elegancja, smak, spektakl, wydarzenie, które musi mieć swoją cenę ale gwarantuje sukces. Mazurkas Catering 360° podejmuje to wyzwanie i stawia do dyspozycji swój doświadczony zespół i swoje know-how – podkreśla Andrzej Bartkowski.

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij