MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Naturalne wyroby wędzarnicze z MCC Mazurkas

Naturalne wyroby wędzarnicze z MCC Mazurkas

Od grudnia br. MCC Mazurkas i Mazurkas Catering 360o rozszerzają swoją ofertę o wyroby z własnej hotelowej wędzarni - naturalne, wędzone dymem olchowym, bez dodatku sztucznych konserwantów.

- Już od dłuższego czasu myślałem o uruchomieniu tradycyjnej wędzarni. Finalnie projekt udało się zrealizować - na tyłach MCC Mazurkas powstała przyhotelowa wędzarnia, w której przygotowuję dla naszych Gości naturalne wędliny, kiełbasy, a także wędzone ryby, sery czy owoce morza. - mówi Mariusz Pietrzak, Szef Kuchni MCC Mazurkas i Mazurkas Catering 360.

Wyroby z tradycyjnej wędzarni są już stałym elementem śniadań dla Gości hotelu oraz oferty cateringowej Mazurkas Catering 360o. Własne wędliny i kiełbasy pojawiły się również jako nowość w ofercie potraw wigilijnych i świątecznych, które można zamawiać w Restauracji George Sand Hotelu Mazurkas lub online na www.catering.mazurkas.pl i odebrać w przeddzień Świąt lub w samą Wigilię.

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij