MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Nowa karta menu Restauracji George Sand

Nowa karta menu Restauracji George Sand

Zapraszamy do restauracji George Sand i odkrycia wyjątkowych smaków dań w nowej karcie menu

Szef Kuchni Mariusz Pietrzak i Mistrzowie Kuchni MCC Mazurkas tworząc nową kartę menu, zwrócili szczególną uwagę na to, aby każdy Gość mógł odnaleźć w potrawach głębię naturalnych smaków i aromatów.
Dania w dużej mierze inspirowane są kuchnią śródziemnomorską i francuską. Nie mogło zabraknąć także tradycyjnych dań kuchni polskiej, które z pewnością zaskoczą Państwa sposobem ich przyrządzenia, czy podania.
Odwiedźcie Państwo Restaurację George Sand i rozsmakujcie się w najwyższej jakości potrawach mięsnych, świeżych rybach, sezonowych warzywach, grzybach i aromatycznych ziołach. W nowym menu znajdą coś dla siebie także miłośnicy kuchni wegetariańskiej.

Zapraszamy do rezerwacji stolików pod numerem telefonu +48 22 721 47 03.

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij