MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Nowe połączenia smakowe w Restauracji George Sand

Nowe połączenia smakowe w Restauracji George Sand

W październiku Restauracja George Sand wprowadziła nowe menu. Szef Kuchni Mariusz Pietrzak oraz Szef Kreatywny Jakub Budnik proponują nowe dania i ciekawe połączenia smakowe.

Szefowie Kuchni tworząc nowe menu inspirowali się kuchnią francuską i śródziemnomorską, ale nie zapomnieli również o tradycyjnych daniach kuchni polskiej, do których dodali wiele nowoczesnych akcentów z kuchni Fusion. W menu znajdziemy m.in.: ręcznie siekany tatar z polędwicy wołowej podawany z jajkiem przepiórczym, marynatami, anchois i czerwonym kawiorem, krem z borowików aromatyzowany żubrówką i tymiankiem z dodatkiem pianki truflowej czy też pieczoną kaczkę macerowaną w pomarańczach i winnych jabłkach z szafranową gruszką faszerowaną żurawiną w asyście buraczanych gnocchi na winno-korzennym sosie. Pojawiły się nowe produkty takie jak: krewetki królewskie i krewetki Black Tiger oraz świeże ryby: pstrąg potokowy, sola lemon i sandacz.

Goście restauracyjni będą mogli zasmakować najwyższej jakości sezonowych warzyw i grzybów, aromatycznych ziół i jadalnych kwiatów. Nowe pozycje w karcie to m.in.: francuski quiche lorraine na blanszowanej cukinii z młodymi kiełkami i dodatkiem sosu balsamicznego, sandacz gotowany w białym winie podawany na risotto z selera wędzonego w asyście blanszowanych warzyw i sosu maślanego z dodatkiem muli, risotto z pieczoną dynią z dodatkiem świeżej szałwii, rukoli i limonki. W nowym menu znajdziemy także propozycje dań typowo wegetariańskich.

"Restauracja George Sand inauguruje jesienny sezon wyjątkowo intrygującym i pełnym unikalnych połączeń smakowych menu." – podkreśla Mariusz Pietrzak.

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij