MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Pomoc dla Ukrainy

Pomoc dla Ukrainy

Zaprzyjaźniona z MCC Mazurkas fundacja "Niezależny Fundusz Kultury POLCANART" rozpoczęła zbiórkę celową na pomoc dla najmłodszych uchodźców z Ukrainy.

Środki finansowe pozyskane w ramach zbiórki  zostaną przeznaczone na zakup niezbędnych podręczników do nauki dla dzieci oraz wyposażenia niezbędnego do dalszego ich kształcenia. Wpłat można dokonywać online na stronie http://www.fundacjapolcanart.org/index.html lub na nr konta 56 2030 0045 1110 0000 0415 6420 (BNP Paribas S.A) z dopiskiem POMOC DLA UKRAINY.

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij