MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Specjalne menu na lato

Specjalne menu na lato

Bracia Budnik – gwiazdy telewizji śniadaniowej, Szefowie Kuchni Restauracji George Sand w Hotelu Mazurkas przygotowali dla Państwa letnie, kurkowe menu!

Chicche ziemniaczane smażone z kurkami i bobem, obsypane parmezanem i szczypiorem, polędwica wołowa w sosie kurkowym z młodymi ziemniakami, a może pappardelle w sosie kurkowym z suszonymi pomidorami, słonecznikiem i wędzonym twarogiem? Sezon na kurki nie trwa długo, zatem zachęcamy do jak najszybszej rezerwacji stolików i rozsmakowywania się w autorskich daniach naszych Szefów. Pełną kartę Letniego Menu znajdą Państwo tutaj. 

Zapraszamy do Restauracji George Sand!
Rezerwacja stolików pod nr tel. +48 22 721 47 03  lub  604 231 208

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij