MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Świąteczne smaki Hotelu Mazurkas w Twoim domu

Świąteczne smaki Hotelu Mazurkas w Twoim domu

W nadchodzące Święta Bożego Narodzenia zachwyć swoich Najbliższych niezwykłymi smakami Hotelu Mazurkas na Twoim stole!

Tradycyjne dania wigilijne i bożonarodzeniowe, ale i niestandardowe propozycje Szefów Kuchni Hotelu Mazurkas i Mazurkas Catering 360 - Braci Michała i Jakuba Budników, które dostępne są w ofercie dań na wynos, pozwolą Ci zaczarować świąteczny stół.

Sprawdź naszą propozycję potraw zimnych i gorących, ciast, a także  wędlin z hotelowej wędzarni - naturalnych, pozbawionych sztucznych konserwantów, wędzonych dymem olchowym, a zaoszczędzony przedświąteczny czas spędź z najbliższymi.

Zamówienia na potrawy świąteczne przyjmujemy do dnia 20.12.2022r. do godz. 12.00 przez nasz sklep online.

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij