MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Sylwestrowa domówka ze smakami Hotelu Mazurkas

Sylwestrowa domówka ze smakami Hotelu Mazurkas

Zapraszamy do składania zamówień na potrawy sylwestrowe i słodkości w naszych delikatesach.

Wybierz - zamów - delektuj się!

Potrawy sylwestrowe przygotowane przez Mistrzów Kuchni MCC Mazurkas to bogaty wybór m.in. zimnych przekąsek, sałatek, dań gorących czy ciast, które zagościć mogą na stole w czasie Twojej domowej zabawy sylwestrowej. Świętuj nadejście Nowego Roku ze smakami Hotelu Mazurkas, a zamiast przygotowań w kuchni zrelaksuj się przed całonocną zabawą!

Zamówienia na potrawy sylwestrowe przyjmujemy do dnia 27.12.2021r. do godz. 12.00. Odbiór osobisty dań lub dostawa bezpiecznym transportem w dniu 31.12.2021.

Menu, szczegółowe warunki odbiorów i dostaw oraz pozotałe informacje znajdziesz na stronie www.smakimazurkas.pl

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij