MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Szparagi królują w Restauracji George Sand

Szparagi królują w Restauracji George Sand

Zapraszamy do Restauracji George Sand, gdzie poza stałym menu, oferujemy Państwu sezonową, wiosenną kartę ze szparagami w roli głównej.

Szefowie Kuchni MCC Mazurkas & Mazurkas Catering 360 - bracia Michał i Jakub Budnik, przygotowali specjalnie na sezon szparagowy autorską propozycję dań. W menu znajdziecie Państwo m. in. krem z białych szparagów aromoatyzowany skórką z cytryny czy spaghetti z zielonymi szparagami w sosie z sera pecorino, z szynką parmeńską i rukolą (sprawdź menu). Zapraszamy!

Rezerwacja stolików pod nr tel. +48 22 721 47 03  lub  604 231 208

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij