MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Weekend z Dniem Matki w restauracji George Sand

Weekend z Dniem Matki w restauracji George Sand

Uczcij z nami Święto Mamy uroczystym obiadem lub kolacją w Restauracji George Sand!

W nabliższy weekend 25 i 26 maja świętujemy Dzień Matki. Wybierając się do Restauracji George Sand możesz zakupić 3-daniowy obiad lub kolację z kieliszkiem wina (istnieje możliwość zamiany na wodę, sok lub piwo) (sprawdż menu) w cenie 90 zł/os. dorosłej.
Przygotowaliśmy specjalne dania dla najmłodszych dostępne od 12 PLN do 25 PLN.

Oferta jest dostępna również w formie Vouchera Podarunkowego, który nabyć można w Restauracji George Sand.

Zapraszamy do rezerwacji stolików i zakupu Voucherów Podarunkowych. Szczegółowych informacji udzielą Państwu Kierownicy Restauracji pod nr tel. +48 22 721 47 03  lub  604 231 208

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij