MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Wielkanoc w Restauracji George Sand

Wielkanoc w Restauracji George Sand

Zapraszamy do Restauracji George Sand na okolicznościowe MENU WIELKANOCNE!

Tradycyjne wielkanocne inspiracje oraz mniej standardowe akcenty kulinarne, które współgrają ze sobą tworząc harmonijne połączenia smakowe - to wszystko odnajdą Państwo w specjalnym okolicznościowym menu przygotowanym przez Szefa Kuchni MCC Mazurkas Mariusza Pietrzaka. Zapraszamy do Restauracji George Sand! Rezerwacji stolików można dokonać telefonicznie: +48 22 721 47 03.

Okolicznościowe Menu Wielkanocne dostępne będzie od 12 do 30 kwietnia 2019 r. Pełne menu znajdą Państwo na stronie Restauracji George Sand, w zakładce "Menu Specjalne". 

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij