MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Wrzesień z kuchnią tajską

Wrzesień z kuchnią tajską

We wrześniu Szef Kuchni Restauracji George Sand zaprasza w kulinarną podróż do Tajlandii!

Rozsmakujcie się Państwo w wołowinie marynowanej w aromatycznych przyprawach, aksamitnej zupie z mleka kokosowego z płatkami kurczaka, okoniu morskim marynowanym w trawie cytrynowej w sosie słodko-kwaśnym czy wieprzowinie w zielonym curry z młodym bambusem i grzybami mung. Na miłośników słodkości czeka natomiast rozpływający się w ustach mus z tapioki z kremem mango.

Wrzesień z kuchnią tajską to nowa propozycja Szefa Kuchni, którą rozpoczynamy cykl kulinarnych podróży w naszej Restauracji. Autorskimi daniami inspirowanymi kuchnią z różnych stron świata Szef Kuchni chce przybliżyć nam swoje kulinarne inspiracje i odkrycia. Zapraszamy!

Ze szczegółami czerwcowej propozycji naszego Szefa Kuchni mogą sie Państwo zapoznać na stronie Restauracji George Sand, w zakładce "Menu Specjalne".

Zapraszamy do rezerwacji stolików pod numerem telefonu +48 22 721 47 03.

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij