MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Zmiana dojazdu do Hotelu Mazurkas

Zmiana dojazdu do Hotelu Mazurkas

Uprzejmie informujemy o tymczasowej zmianie dojazdu do Hotelu Mazurkas w związku z robotami drogowymi prowadzonymi na skrzyżowaniu ul. Poznańskiej i ul. Strażackiej w Ożarowie Mazowieckim.

W związku z prowadzonymi pracami, aby wjechać na teren Hotelu Mazurkas:

  • od strony Poznania - prosimy skorzystać z wjazdu na parking bezpośrednio z ul. Poznańskiej (kolor czerwony na poglądowej mapce, którą znajdą Państwo tutaj)
  • od strony Warszawy - na drugich światłach w Ożarowie (przed stacją BP) prosimy skręcić w lewo w ul. KONOTOPSKĄ, następnie w prawo w ul. KAMIŃSKIEGO (tuż przed przejazdem kolejowym), w prawo w ul. STRAŻACKĄ i po ok. 100 metrach wjazd w lewo na parking hotelu (trasa zaznaczona jest kolorem zielonym na poglądowej mapce, którą znajdą Państwo tutaj)

Za utrudnienia przepraszamy.

Tymczasowy dojazd (kliknij by powiększyć mapkę)

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij