MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Impreza walentynkowa

Chcesz uczcić walentynki w wyjątkowy sposób? Zabierz ukochaną osobę na romantyczną imprezę walentynkową w Hotelu Mazurkas!

Niech muzyka przygotowana przez naszego DJ'a porwie Was do tańca, a specjalne walentynkowe menu rozbudzi Wasze zmysły!

Specjalnie dla zakochanych nasz Szef Kuchni przygotował:

  • afrodyzjakową stację gastronomiczną (owoce morza) 
  • 2 dania serwowane
  • menu bufetowe (bufet ciepły, zimny i słodki - sprawdź menu)
  • open bar bez limitu (wódka, wino, soki, napoje gazowane, kawa, herbata, woda)

Tylko dla gości imprezy walentynkowej proponujemy pokój dwuosobowy ze śniadaniem w cenie 170 PLN (kup pakiet teraz). 

16.02.2019 (sobota) od godz. 19:30 do 03:30
Cena: 189 PLN/os.

Bilety do nabycia w Restauracji George Sand w Hotelu Mazurkas.
Płatność gotówką lub kartą płatniczą w restauracji Hotelu Mazurkas
tel. +48 22 721 47 03; +48 604 231 208

gastronomia@mazurkashotel.pl

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Impreza walentynkowa

lub skorzystaj z formularza

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuję, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgodę). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl

Anuluj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij