MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Event na 6 - Jesienne Last Minute

To już ostatni moment na przygotowanie jesiennego eventu na 6!

Wysyłając zapytanie dotyczące organizacji wydarzenia dla min. 30 osób w terminie od 1 września do 31 października 2018 r. skorzystasz z oferty na 6!*

  • 6% rabatu na lunch i przerwę kawową lub
  • 6% rabatu na pokoje lub
  • 6 miejsc parkingowych gratis lub
  • 6 sala gratis**

Dodatkowo otrzymasz:

  • 6 zaproszeń VIP na wybrany koncert w ramach Forum Humanum Mazurkas
  • 6% rabatu w Restauracji George Sand dla uczestników konferencji***

Za organizację konferencji zostaną naliczone punkty w ramach programu lojalnościowego Prestige Club, którego organizatorem jest Polish Prestige Hotels & Resorts.


* Organizator dokonuje wyboru jednej z czterech propozycji. Oferta dotyczy nowych zapytań przesłanych w terminie po 9.07.2018 r. na konferencje dla min. 30 osób odbywające się od 1.09 do 31.10.2018 r.

** Przy organizacji konferencji z częścią plenarną i dodatkowymi salami, najmniejsza szósta sala gratis.

*** Przy rachunku powyżej 150 PLN.

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Event na 6 - Jesienne Last Minute

lub skorzystaj z formularza

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuję, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgodę). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl

Anuluj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij