MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Zimowa Promocja Konferencyjna

Zimą skorzystasz ze specjalnej oferty konferencyjnej!

Wyślij zapytanie dotyczące organizacji konferencji dla min. 30 osób w terminie od 1 stycznia do 28 lutego 2018 r. i wybierz jeden z naszych zimowych bonusów*: 

  • uczestnictwo CO 15 OSOBY w konferencji za 1 zł,
  • STACJA GASTRONOMICZNA z zimowymi specjałami za 1 zł,
  • 10 MIEJSC PARKINGOWYCH za 1 zł.

Za organizację konferencji zostaną naliczone punkty w ramach programu lojalnościowego Prestige Club, którego organizatorem jest Polish Prestige Hotels & Resorts.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Konferencji i Bankietów, który przedstawi Państwu szczegóły naszej oferty.


* Podane ceny są cenami netto. Organizator dokonuje wyboru jednej z propozycji w cenie 1 PLN netto. Oferta dotyczy nowych zapytań przesłanych w terminie od 1 grudnia 2017 r. na konferencje dla min. 30 osób odbywające się od 1 stycznia do 28 lutego 2018 r.

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Zimowa Promocja Konferencyjna

lub skorzystaj z formularza

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuję, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgodę). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl

Anuluj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij