MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Listopadowa konferencja w MCC Mazurkas

Zorganizuj konferencję w terminie od 2 do 30 listopada 2018 roku dla minimum 30 osób i skorzystaj z jednej z trzech propozycji*

  • dla co 11 osoby przerwa kawowa i lunch za 1 zł lub
  • jednorazowy jesienny serwis kawowy za 1 zł lub
  • 11 miejsc parkingowych za 1 zł oraz 11% rabatu na sale konferencyjne

Dodatkowo otrzymasz:

  • Zaproszenie VIP (dla dwóch osób) na wszystkie wydarzenia w 2019 roku z cyklu Forum Humanum Mazurkas
  • 2 bilety na Sylwestra w MCC Mazurkas**

 

Za organizację konferencji zostaną naliczone punkty w ramach programu lojalnościowego Prestige Club, którego organizatorem jest Polish Prestige Hotels & Resorts. 


*Organizator dokonuje wyboru jednej z trzech propozycji. Oferta dotyczy nowych zapytań przesłanych w terminie od 22.10 na konferencje dla min. 30 osób odbywające się w terminie 2-30 listopada 2018 roku.

**Przy organizacji 2-dniowej konferencji z noclegiem w terminie 2-30 listopada 2018 roku dla min. 100 osób.

 

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Listopadowa konferencja w MCC Mazurkas

lub skorzystaj z formularza

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuję, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgodę). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl

Anuluj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij