MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Impreza firmowa w karnawale

Organizujesz imprezę firmową? Nadaj jej niezapomniany charakter!

A kiedy będzie lepszy moment aby to zrobić niż w KARNAWALE? Rozgrzejcie się w hawajskim klimacie, powróćcie pamięcią w szalone lata 70-te, poczujcie smak kubańskich cygar lub nostalgicznie wspominajcie czasy z kultowego "Misia". A może wolisz przenieść swoich gości na elegancki wenecki bal bądź do tajemniczego kasyna, w którym czas spędzała międzywojenna warszawska śmietanka towarzyska?

Oddajemy do Państwa dyspozycji nasze magazyny dekoracji i niekończące się pomysły! Wspólnie stworzymy imprezę firmową, która na długo zapadnie w pamięć jej uczestników. A ogranicza nas jedynie wyobraźnia...

Dodatkowo, dla wszystkich, którzy chcą zorganizować coś więcej niż tylko kolejną imprezę z DJ'em proponujemy*:

  • Salę GRATIS
  • Punkty w ramach programu lojalnościowego Prestige Club, którego organizatorem jest Harmony Polish Hotels (dawniej Polish Prestige Hotels & Resorts)
  • Zaproszenie VIP na wszystkie wydarzenia w 2019 roku z cyklu Forum Humanum Mazurkas (dla 2 osób)

Zapraszamy do kontaktu z Działem Konferencji i Bankietów MCC Mazurkas. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa propozycję imprezy "z charakterem"!


* Oferta dotyczy nowych zapytań przesłanych w terminie od 20.12.2018 na realizację odbywającą się w terminie 08.01-05.03.2019 roku.

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Impreza firmowa w karnawale

lub skorzystaj z formularza

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuję, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgodę). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl

Anuluj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij