MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Zielono mi - wiosenna konferencja

Za oknami czuć powiew wiosny. Żegnając zimę proponujemy wiosenny pakiet promocyjny.

Zorganizuj konferencję w kwietniu lub w maju i skorzystaj ze specjalnej oferty*

  • wiosenna przekąska warzywno-owocowa do przerwy kawowej za 1 PLN lub
  • lunch i przerwa kawowa dla co  15 uczestnika konferencji za 1 PLN lub
  • DJ do wieczornej imprezy  za 1 PLN

Za organizację konferencji zostaną naliczone punkty w ramach programu lojalnościowego Prestige Club, którego organizatorem jest Harmony Polish Hotels.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami: bankiety@mazurkashotel.pl, tel. 22 721 47 01.


*Organizator dokonuje wyboru jednej z propozycji w cenie 1 PLN netto. Oferta dotyczy nowych zapytań przesłanych w terminie od 25.02.2019 r. na konferencje dla minimum 30 osób odbywające się od 1.03 do 31.05.2019 roku. 
 

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Zielono mi - wiosenna konferencja

lub skorzystaj z formularza

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuję, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgodę). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl

Anuluj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij