MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Jesienna konferencja First Minute

Zarezerwuj konferencję jesienną już dziś i skorzystaj z rabatów w ramach oferty "FIRST MINUTE"!*

Wysyłając teraz zapytanie dotyczące organizacji wydarzenia dla minimum 50 osób w terminie od 1 września do 31 października otrzymasz:

8% rabatu na salę konferencyjną oraz
8% rabatu na pokoje oraz
8% rabatu na parking oraz
8% rabatu na lunch i przerwę kawową 

Dodatkowo otrzymasz:

Kosz owoców prosto z sadu do każdej przerwy kawowej lub
rozgrzewającą herbatę imbirową do lunchu.
 

Za organizację konferencji zostaną naliczone punkty w ramach programu lojalnościowego Prestige Club, którego organizatorem jest Harmony Polish Hotels. 


* Oferta dotyczy nowych zapytań przesłanych w terminie od 23.04.2019 i potwierdzonych do 30.06.2019 na konferencję dla minimum 50 osób odbywające się od 1.09. do 31.10.2019 r.

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Jesienna konferencja First Minute

lub skorzystaj z formularza

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuję, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgodę). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl

Anuluj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij