MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Konferencyjny czerwiec LAST MINUTE

Szaleństwo cenowe LAST MINUTE! Pokój za 190 PLN netto, parking gratis!

Szukasz jeszcze miejsca na event w czerwcu? Sprawdź ostatnie wolne terminy w MCC Mazurkas i skorzystaj z "lastowej" promocji!

Tylko w czerwcu:

  • pokoje LAST MINUTE - 190 PLN netto (pokój 1-osobowy), 220 PLN netto (pokój 2-osobowy)
  • parking GRATIS
  • DJ lub pianista do kolacji GRATIS*

W czerwcu w każdym pokoju butelka wina GRATIS!

Niezapomnianego klimatu Państwa eventu dopełnią zupełnie nowe autorskie zestawy menu Szefa Kuchni MCC Mazurkas!


Oferta obowiązuje na nowe zapytania przesłane od 27.05.2019 r. na realizacje odbywające się w dniach 01-30.06.2019 r.

* Dotyczy realizacji powyżej 50 osób.

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Konferencyjny czerwiec LAST MINUTE

lub skorzystaj z formularza

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuję, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgodę). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl

Anuluj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij