MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Konferencyjna wiosna w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel****

Wiosennie zapraszamy do organizacji konferencji, jubileuszy, bankietów w trzydziestu pięciu profesjonalnie wyposażonych salach konferencyjnych.

  • Zorganizuj z nami kolację powyżej 50 osób, a zapewnimy muzykę na żywo w wykonaniu pianisty
  • Zorganizuj z nami bankiet powyżej 100 osób, a otrzymasz od nas DJ'a
  • Zorganizuj z nami event powyżej 150 osób, a zapewnimy Ci spektakl teatralny lub DJ’a oraz stację gastronomiczną

MCC Mazurkas to:

  • 19 lat doświadczenia w realizacji  wydarzeń dla firm,
  • wykwalifikowana grupa specjalistów z działu Bankietów i Konferencji,
  • doświadczony i kreatywny zespół Gastronomii oraz Szefów Kuchni,
  • gwarancja doskonałej organizacji i wspólnego sukcesu!

Uwaga uwaga:

Nadchodzi wiosenne osłodzenie. Pierwsze pączki na wiosnę do każdej przerwy kawowej*

*Oferta dotyczy konferencji zorganizowanych w marcu i kwietniu. 

Za organizację konferencji zostaną naliczone punkty w ramach programu lojalnościowego Prestige Club, którego organizatorem jest Harmony Polish Hotels. 

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Konferencyjna wiosna w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel****

lub skorzystaj z formularza

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuję, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgodę). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl

Anuluj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij