MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki

Referencje

DSM BRIGHT SCIENCE Dyrektor Generalny

W imieniu firmy OSM Nutritional Products Sp. z o.o. chciałbym podziękować za fantastycznie przygotowane „II Międzynarodowe Seminarium OSM. Jakość i opłacalność produkcji mięsa i jaj", które odbyło się w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim w dniu 20.10.2015 r.
Czytaj więcej

ADHD Event Agency

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy podziękować całemu zespołowi Hotelu Mazurkas, a w szczególności Pani Marzenie, Pani Magdzie, Pani Marcie i Panu Zbigniewowi, obsłudze kelnerskiej oraz technicznej (niestety nie pamiętamy imion), z którymi mieliśmy okazję pracować przy Spotkaniu Konferencyjnym.
Czytaj więcej

Aviva Departament Sprzedaży

Organizacja imprezy pod względem gastronomicznym. technicznym oraz obsługi była bez zarzutu, wszystkie usługi zostały wykonane z najwyższą starannością. Z przyjemnością polecamy obiekt MCC Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim innym Kontrahentom.
Czytaj więcej

Biofarm Sp. z o. o. Krajowy Kierownik Sprzedaży

Rekomenduję hotel MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o.. Jednocześnie pragnę podziękować za profesjonalną organizację spotkania szkoleniowego dla pracowników naszej Firmy. Terminowość, trzymanie się planu, sprawne przygotowanie zaplecza niezbędnego do przeprowadzenia spotkania oraz elastyczność są niewątpliwie mocnymi st...
Czytaj więcej

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy SA Prezes Zarządu

Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o. o. jako solidnego partnera i wykonawcę godnego zaufania.
Czytaj więcej

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Firma BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. składa serdeczne podziękowania za organizację konferencji, którą mieliśmy przyjemność zorganizować w Państwa Hotelu w dniach 21-22 stycznia 2016 r.
Czytaj więcej

ConvaTec National Sales Director

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Państwu za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie Konferencji dla Kluczowych Klientów naszej firmy w marcu 2013. Szczególnie chcielibyśmy podkreślić miłą współpracę, oraz sprawną i profesjonalną obsługę. Wysoko doceniamy indywidualne, elastyczne i fachowe podejście do realizacji n...
Czytaj więcej

StarEvents.pl Event Manager

Organizacja wieczornej imprezy w MCC była wyjątkową przyjemnością: staranność realizacji projektu, cierpliwość oraz przychylne nastawienie do wszelkich zmian zachodzących podczas realizacji eventu była wyjątkowa.
Czytaj więcej

Vices PR & Brand Director

W imieniu Zarządu Vices pragnę podziękować za wysoką. jakość usług, które otrzymaliśmy przy realizacji naszej prezentacji kolekcji obuwniczej wiosna-lato 2013 oraz bankietu wieczornego w Państwa hotelu.
Czytaj więcej

Eurocash Grupa

Konferencja została przygotowana bardzo profesjonalnie, szczegółowo, z pasją i pełnym zaangażowaniem.
Czytaj więcej

Euromaster Prezes Zarządu

Wysoki standard pokoi, wyposażenie sal konferencyjnych oraz smaczna kuchnia proponowana przez szefa kuchni MCC w pełni usatysfakcjonowała naszych gości. Personel hotelowy znakomicie poradził sobie ze wszystkimi wymaganiami, nawet tymi stawianymi przez naszą firmę ad hoc. Dzięki takiej postawie organizacja i przebieg naszego spotkania został wysoko ...
Czytaj więcej

Europhone

Jesteśmy wdzięczni za dotychczasową współpracę, dbałość o najmniejszy szczegół i indywidualne podejście do Gości.
Czytaj więcej

Ewenement Group

Z ogromną przyjemnością udzielamy zespołowi hotelu MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel naszych rekomendacji połączonych ze słowami podziękowania za pełen profesjonalizm działania tak na etapie przygotowawczym jak i w trakcie trwania imprezy.
Czytaj więcej

Inter IKEA Centre Group Administrator Biura

Serdecznie dziękuję firmie MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o. o., a w szczególności Pani Agacie Dumie, za pomoc w przygotowaniu balu karnawałowego dla pracowników firmy Inter IKEA Centre Polska w dniu 22.01.2013.
Czytaj więcej

Mary Kay Cosmetics Poland Sales Support & Education Supervisor

Niniejszym potwierdzamy, że w terminie 19-20 kwietnia 2013 r. firma MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o. o. na zlecenie Mary Kay Cosmetics Poland zorganizowała konferencję, w której wzięło udział 1045 osób.
Czytaj więcej

McCormick Dyrektor Personalny

Państwa serdeczność, elastyczność oraz zaangażowanie sprawiły, że czuliśmy się u Państwa wyjątkowymi gośćmi, a wsparcie, przyjemna i pomocna obsługa zasługują na najwyższą ocenę.
Czytaj więcej

Medius Sp. z o.o.

Usługa hotelowa, gastronomiczna oraz techniczna wydarzenia została wykonana starannie i na najwyższym poziomie.
Czytaj więcej

MikroTik Sales Manager

We hereby confirm that the period 12-16 March 2012, the company MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. Ltd. on behalf of Mikrotikls SIA has organized conferences, attended by 600 people. The place of the conference was the Hotel Mazurkas in Ożarów Mazowiecki.
Czytaj więcej

Oriflame Zarząd

Serdecznie dziękujemy za współpracę podczas naszej imprezy, która odbyła się w Państwa Centrum w dn. 13 kwietnia 2013r.
Czytaj więcej

OVB Allfinanz Prezes Zarządu

Niniejszym potwierdzamy, że w terminie 07-09 marca 2013r. firma MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o. o. na zlecenie OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. zorganizowała konferencję, w której wzięło udział 850 osób. Miejscem konferencji był Hotel Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim.
Czytaj więcej

Poczta Polska Kierownik Działu Rozwoju Regionu

Firma MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim na zlecenie Poczty Polskiej S.A. wykonała usługę związaną z organizacją i obsługą uroczystości w dniu 19 października 2015r „Dnia Poczty Polskiej" w której uczestniczył Pan Andrzej Halicki Minister Administracji i Cyfryzacji Zarząd Poczty...
Czytaj więcej

Selgros Cash & Carry Dyrektor Zakładu

Niniejszym potwierdzamy, że 8 grudnia 2012 r. firma MCC Mazurkas Conference Centre Sz Hotel Sp. z. o. o. zorganizowała na zlecenie Selgros bankiet, w którym wzięło udział 800 osób.
Czytaj więcej

Wojskowe Centralne Biuro Konstrukcyjno-Technologiczne S.A. Prezes Zarządu

W imieniu Zarządu i pracowników Wojskowego Centralnego Biura Konstrukcyjno-Technologicznego S.A. składamy wyrazy podziękowania za pomoc i współpracę przy organizacji uroczystości 35-kcia WCBICT w styczniu 6r. Wszyscy goście byli pod ogromnym wrażeniem zaangażowania, profesjonalizmu, rzetelności i dbałości o detale, jakim 'wykazała...
Czytaj więcej

Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej Dyrektor

W imieniu własnym oraz wszystkich Organizatorów i Uczestników tegorocznej Konferencji i Targów Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej, po raz kolejny organizowanych w MCC Mazurkas Conference & Hotel w dniach 22-24 maja 2012r., chciałabym serdecznie podziękować za profesjonalną obsługę, najwyższą jakość usług, zaangaż...
Czytaj więcej

Silvi Cola F.H. Sp. z o.o. Koordynator Konferencji

Niniejszym listem chcemy udzielić firmie Mazurkas Conference Centre & Hotel referencji za profesjonalne usługi w zakresie przygotowania konferencji.
Czytaj więcej

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

DSM BRIGHT SCIENCE

W imieniu firmy OSM Nutritional Products Sp. z o.o. chciałbym podziękować za fantastycznie przygotowane „II Międzynarodowe Seminarium OSM. Jakość i opłacalność produkcji mięsa i jaj", które odbyło się w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim w dniu 20.10.2015 r.

Szczególne podziękowania dla Pani Anety Klepackiej oraz Weroniki Jenny, które wykazały się profesjonalizmem na najwyższym poziomie. Każda nasza prośba była spełniana natychmiastowo. Panie doskonale doradzały nam w każdej kwestii związanej z organizacją spotkania. Sugestie były celne dzięki czemu zorganizowane wydarzenie stało się sukcesem,

Wielkie uznanie dla szefa kuchni oraz całego działu gastronomii za przygotowanie uroczystej kolacji na najwyższym poziomie.

Dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników Hotelu, wydarzenie to pozostanie na długo w naszej jak i naszych gości pamięci.

ADHD Event Agency

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy podziękować całemu zespołowi Hotelu Mazurkas, a w szczególności Pani Marzenie, Pani Magdzie, Pani Marcie i Panu Zbigniewowi, obsłudze kelnerskiej oraz technicznej (niestety nie pamiętamy imion), z którymi mieliśmy okazję pracować przy Spotkaniu Konferencyjnym. Państwa pełen profesjonalizm w działaniu, zarówno na etapie przygotowania spotkania dla naszej grupy, jak i podczas samej realizacji jest nie do przecenienia! Osobiście przekonaliśmy się o wysokiej jakości usług świadczonych przez cały personel Państwa Hotelu i jesteśmy wdzięczni za wszelką pomoc i kompleksowość obsługi a przy tym życzliwą i gościnną atmosferę.

Jesteśmy przekonani, że do Państwa Hotelu wrócimy jeszcze nie jeden raz z naszymi Klientami i wspólnie zrealizujemy jeszcze wiele konferencji.

Gorąco pozdrawiamy i dziękujemy!

Aviva

W dniach 14 -15,12.2015 w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel odbywała się nasza firmowa impreza - Konferencja Sprzedaży oraz bankiet. Organizacja imprezy pod względem gastronomicznym. technicznym oraz obsługi była bez zarzutu, wszystkie usługi zostały wykonane z najwyższą starannością. Z przyjemnością polecamy obiekt MCC Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim innym Kontrahentom.

Biofarm Sp. z o. o.

Rekomenduję hotel MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o.. Jednocześnie pragnę podziękować za profesjonalną organizację spotkania szkoleniowego dla pracowników naszej Firmy.

Terminowość, trzymanie się planu, sprawne przygotowanie zaplecza niezbędnego do przeprowadzenia spotkania oraz elastyczność są niewątpliwie mocnymi stronami Hotelu. Z całą stanowczością mogę polecić MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, jako miejsce do organizacji spotkań biznesowych i integracyjnych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów pozwalających zjednać sobie przychylność i zaufanie klientów. Z przyjemnością możemy polecić usługi MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. innym zainteresowanym.

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy SA

Firma MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o. o. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim (05-850) przy ul. Poznańskiej 177 wykonywała na zlecenie Warszawskiego Rolno-Spożywczego Rynku Hurtowego S.A. usługę związaną z organizacją i obsługą w dniu 08 lutego 2014 roku „Spotkania korporacyjnego", w którym wzięło udział ponad 600 osób w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim.

Wszystkie zlecone usługi zostały wykonane z należytą starannością i profesjonalizmem. Współpraca przebiegła bez zastrzeżeń i terminowo. Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o. o. jako solidnego partnera i wykonawcę godnego zaufania.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Firma BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. składa serdeczne podziękowania za organizację konferencji, którą mieliśmy przyjemność zorganizować w Państwa Hotelu w dniach 21-22 stycznia 2016 r.

Wykazaliście Państwo pełen profesjonalizm przy organizacji tej imprezy, która została obsłużona na najwyższym poziomie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za życzliwość pracowników Wszystkich Działów mających styczność z naszymi Gośćmi uczestniczącymi w Imprezie.

Składając podziękowanie za dotychczasową współpracę rekomendujemy Państwa usługi i obiekt innym kontrahentom. Współpraca z Państwem jest gwarancją sukcesu w każdym planowanym przedsięwzięciu.

Mamy nadzieję na szybką ponowną współpracę w przyszłości.

ConvaTec

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Państwu za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie Konferencji dla Kluczowych Klientów naszej firmy w marcu 2013.

Szczególnie chcielibyśmy podkreślić miłą współpracę, oraz sprawną i profesjonalną obsługę. Wysoko doceniamy indywidualne, elastyczne i fachowe podejście do realizacji nawet niestandardowych wyzwań.

Składamy podziękowania na ręce Dyrekcji Hotelu, a także na ręce Pani Agaty Duma - która czuwała nad profesjonalnym przebiegiem całości Konferencji.

Życząc dalszych sukcesów,

StarEvents.pl

Organizacja wieczornej imprezy w MCC była wyjątkową przyjemnością: staranność realizacji projektu, cierpliwość oraz przychylne nastawienie do wszelkich zmian zachodzących podczas realizacji eventu była wyjątkowa.

Z przyjemnością mogę polecić Hotel Mazurkas jako bardzo dobrze przygotowaną placówkę hotelowo-konferencyjną na wszelkiego rodzaju spotkania. Każda osoba, z którą miałam przyjemność pracować, była profesjonalistą dbającą o komfort nasz i naszego Klienta.

Jeśli nadarzy się jakakolwiek możliwość — z radością wrócę do tego miejsca — czego i innym życzę.

Vices

Marka Vices realizuje szereg bankietów okolicznościowych związanych z prezentacją swoich produktów dla swoich kontrahentów jak również i wiele szkoleń i spotkań dokształcających dla swoich pracowników ale dopiero teraz mieliśmy przyjemność współpracować z MCC Mazurkas Conference & Hotel.

W imieniu Zarządu Vices pragnę podziękować za wysoką. jakość usług, które otrzymaliśmy przy realizacji naszej prezentacji kolekcji obuwniczej wiosna-lato 2013 oraz bankietu wieczornego w Państwa hotelu. Miejsce, architektura oraz wnętrze MCC Mazurkas Conference & Hotel okazały się idealne, którą cechuje nowoczesność, bogactwo wzornictwo oraz znakomita kuchnia. Wysoko oceniam profesjonalizm personelu, całą koncepcję Państwa hotelu i osobiście uważam, iż obrotność i szybkie działania kadry zarządzającej pozwoliły na perfekcyjną realizację przedsięwzięcia bez przeszkód.

Jeszcze raz pragnę podziękować za znakomitą współpracę i z radością skorzystam z Państwa usług w niedalekiej przyszłości.

Eurocash Grupa

Jako firma EUROCASH, we wrześniu organizowaliśmy konferencję sprzedażową w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel. Przy okazji tego spotkania, mieliśmy okazję współpracować z Panią Katarzyną Badowską.

Zdolności organizacyjne Pani Katarzyny spotkały się z naszym dużym uznaniem - konferencja została przygotowana bardzo profesjonalnie, szczegółowo, z pasją i pełnym zaangażowaniem. Podejście do klienta, oraz umiejętność doboru najlepszej i najkorzystniejszej oferty konferencyjnej sprawiły, iż z przyjemnością mogę zarekomendować usługi Pani Katarzyny Badowskiej przy okazji organizacji konferencji oraz bankietów.

Euromaster

Euromaster Polska Sp. z o.o. w dniach 23-25 stycznia 2013 roku organizowała doroczne spotkanie franczyzobiorców sieci Euromaster w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim.

Wysoki standard pokoi, wyposażenie sal konferencyjnych oraz smaczna kuchnia proponowana przez szefa kuchni MCC w pełni usatysfakcjonowała naszych gości. Personel hotelowy znakomicie poradził sobie ze wszystkimi wymaganiami, nawet tymi stawianymi przez naszą firmę ad hoc. Dzięki takiej postawie organizacja i przebieg naszego spotkania został wysoko oceniony przez franczyzobiorców sieci Euromaster.

Szczególne podziękowanie pragniemy złożyć pani Agacie Dumie i członkom personelu za profesjonalizm oraz wysoka reaktywność, które w dużej mierze przyczyniły się do sprawnego przebiegu naszego spotkania.

W związku z pozytywnymi doświadczeniami we współpracy z Hotelem Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim udzielamy rekomendacji w zakresie organizacji imprez o charakterze konferencyjno-integracyjnym.

Europhone

Firma Euro-Phone Sp. z o.o. pragnie udzielić referencji MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o. o. w zakresie oferowanych usług hotelowych, gastronomicznych i konferencyjnych.

Z hotelem współpracowaliśmy w październiku 2012 roku, usługi świadczone przez MMC Mazurkas oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Jesteśmy w pełni zadowoleni z obsługi, wyjątkowego jedzenia oraz indywidualnego podejścia do klienta.

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić to urocze miejsce zarówno do organizacji spotkań biznesowych, szkoleń firmowych, konferencji jak i pobytów weekendowych dla osób prywatnych.

Jesteśmy wdzięczni za dotychczasową współpracę, dbałość o najmniejszy szczegół i indywidualne podejście do Gości.

Ewenement Group

Z ogromną przyjemnością udzielamy zespołowi hotelu MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel naszych rekomendacji połączonych ze słowami podziękowania za pełen profesjonalizm działania tak na etapie przygotowawczym jak i w trakcie trwania imprezy.

Na podstawie naszej współpracy z MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel zapewniamy o wysokiej jakości usług świadczonych przez cały personel hotelowy

Jesteśmy wdzięczni za wszelką pomoc i kompleksowość usługi oraz atmosferę życzliwości i gościnności zagwarantowane podczas naszej wizyty w hotelu.

Składając podziękowania za dotychczasową współpracę, rekomendujemy usługi MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel innym potencjalnym kontrahentom.

Inter IKEA Centre Group

Serdecznie dziękuję firmie MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o. o., a w szczególności Pani Agacie Dumie, za pomoc w przygotowaniu balu karnawałowego dla pracowników firmy Inter IKEA Centre Polska w dniu 22.01.2013.

Na uznanie zasługuje zaangażowanie i profesjonalizm Pani Agaty, perfekcyjne przygotowanie Sali balowej, dostosowanie menu specjalnie na potrzeby naszej imprezy, a także miła i profesjonalna obsługa kelnerska.

Impreza została bardzo dobrze oceniona przez pracowników i szefów firmy i na długo pozostanie w naszej pamięci.

Mary Kay Cosmetics Poland

Niniejszym potwierdzamy, że w terminie 19-20 kwietnia 2013 r. firma MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o. o. na zlecenie Mary Kay Cosmetics Poland zorganizowała konferencję, w której wzięło udział 1045 osób. Miejscem konferencji był Hotel Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. Jednoczenie potwierdzamy że zlecone firmie MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o. o. usługi zostały wykonane należycie.

McCormick

W imieniu Zarządu oraz pracowników McCormick Polska SA pragniemy Państwu podziękować za doskonałą organizację naszych szkoleń, konferencji oraz bankietu w dniach 6-7.03.2015.

Państwa serdeczność, elastyczność oraz zaangażowanie sprawiły, że czuliśmy się u Państwa wyjątkowymi gośćmi, a wsparcie, przyjemna i pomocna obsługa zasługują na najwyższą ocenę.

Nasz pobyt w Hotelu pozostawił wyłącznie pozytywne wrażenia i z pewnością w przyszłości będziemy do Państwa wracać.

Medius Sp. z o.o.

Firma MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel sp. z o.o. wykonała usługę kompleksowej organizacji konferencji dla 150 osób w dniu 10 października 2015 r w siedzibie MCC Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim, ul. Poznańska 177.

Usługa hotelowa, gastronomiczna oraz techniczna wydarzenia została wykonana starannie i na najwyższym poziomie.

MikroTik

We hereby confirm that the period 12-16 March 2012, the company MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. Ltd. on behalf of Mikrotikls SIA has organized conferences, attended by 600 people. The place of the conference was the Hotel Mazurkas in Ożarów Mazowiecki.

At the same time we confirm that the company commissioned MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o services have been performed properly.

Oriflame

Serdecznie dziękujemy za współpracę podczas naszej imprezy, która odbyła się w Państwa Centrum w dn. 13 kwietnia 2013r.

Życzliwa i zaangażowana kadra MCC Mazurkas Conference Center & Hotel Mazurkas, wysokiej jakości obsługa, szybka i efektywna komunikacja to wartości, które sprawiły iż współpraca przebiegła owocnie, a zarówno my — organizatorzy, jak i nasi goście byliśmy bardzo zadowoleni.

Chętnie wrócimy do MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Mazurkas, które niewątpliwie zasługują na uznanie i polecenie jako profesjonalny partner biznesowy.

OVB Allfinanz

Niniejszym potwierdzamy, że w terminie 07-09 marca 2013r. firma MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o. o. na zlecenie OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. zorganizowała konferencję, w której wzięło udział 850 osób. Miejscem konferencji był Hotel Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim.

Jednoczenie potwierdzamy, że zlecone firmie MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o. o. usługi zostały wykonane należycie.

Poczta Polska

Firma MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim na zlecenie Poczty Polskiej S.A. wykonała usługę związaną z organizacją i obsługą uroczystości w dniu 19 października 2015r „Dnia Poczty Polskiej" w której uczestniczył Pan Andrzej Halicki Minister Administracji i Cyfryzacji Zarząd Poczty Polskiej S.A., Przedstawiciele Grupy Kapitałowej Poczty Polskiej oraz 550 pracowników.

Z ogromną przyjemnością chcieliśmy podziękować za profesjonalną współpracę w trakcie całego przedsięwzięcia. Za zaangażowanie państwa pracowników, w profesjonalne zorganizowanie naszej imprezy. Na szczególne wyróżnienie zasługuje szybkość działania i reakcja obsługi technicznej oraz życzliwość w rozwiązywaniu nagłych nieprzewidzianych potrzeb.

Składając podziękowanie za dotychczasową współpracę rekomendujemy Państwa usługi i obiekt innym kontrahentom. Współpraca z Państwem jest gwarancją sukcesu w każdym planowanym przedsięwzięciu.

Selgros Cash & Carry

Niniejszym potwierdzamy, że 8 grudnia 2012 r. firma MCC Mazurkas Conference Centre Sz Hotel Sp. z. o. o. zorganizowała na zlecenie Selgros bankiet, w którym wzięło udział 800 osób.

Miejscem imprezy był Hotel Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. Jednoczenie potwierdzamy że zlecone firmie MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o. o. usługi zostały wykonane należycie.

Wojskowe Centralne Biuro Konstrukcyjno-Technologiczne S.A.

W imieniu Zarządu i pracowników Wojskowego Centralnego Biura Konstrukcyjno-Technologicznego S.A. składamy wyrazy podziękowania za pomoc i współpracę przy organizacji uroczystości 35-kcia WCBICT w styczniu 6r. Wszyscy goście byli pod ogromnym wrażeniem zaangażowania, profesjonalizmu, rzetelności i dbałości o detale, jakim 'wykazała się załoga 9i1CC Mazurkas Conference Centre 43 J'Cotel z Panią Anetą Klepacką Specjalistą ds. Konferencji i Bankietów na czele.

Dziękujemy za dotychczasową współpracę i żywimy nadzieję na kolejne wspólne działania w niedalekiej przyszłości.

Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej

W imieniu własnym oraz wszystkich Organizatorów i Uczestników tegorocznej Konferencji i Targów Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej, po raz kolejny organizowanych w MCC Mazurkas Conference & Hotel w dniach 22-24 maja 2012r., chciałabym serdecznie podziękować za profesjonalną obsługę, najwyższą jakość usług, zaangażowanie, a także niepowtarzalną atmosferę tego spotkania.

Nasze kilkudniowe spotkanie składało się z kilku części: targów organizowanych w dobudowanym do centrum konferencyjnego namiocie o powierzchni 1800 m2, dwudniowej konferencji dla ponad 500 osób, uroczystej kolacji Gala Dinner w Zamku Ujazdowskim w Warszawie i szeregu innych świadczeń, które zapewniała nam Państwa Firma (m. in. oświetlenie części eventowej, zapewnienie sprzętu technicznego podczas konferencji, organizacja koktajlu powitalnego, transport uczestników każdego dnia czy inne świadczenia gastronomiczne).

Państwa indywidualne podejście do Klienta, elastyczność, zaangażowanie całego personelu w spełnianiu każdej — nawet niecodziennej — prośby, jest czymś wyjątkowym i niespotykanym w innych miejscach, a często organizujemy konferencje w prestiżowych hotelach w całej Polsce.

Kierujemy słowa uznania dla Pani Katarzyny Kwiek-Badowskiej, będącej odpowiedzialną ze strony Państwa firmy za organizację naszego wydarzenia. Pani Katarzyna pozwoliła nam poczuć się komfortowo i bezpiecznie, ponieważ działała z dużym zaangażowaniem i w pełni profesjonalnie.

Dziękujemy również Panu dyrektorowi Michałowi Kozakowi, którego szybkie i profesjonalne decyzje pozwalały na posuwanie prac nad wydarzeniem do przodu w dużym tempie, a to owocowało dotrzymywaniem terminów przez obydwie strony.

Na uznanie zasługuje standard serwowanych potraw, serwis na najwyższym poziomie, profesjonalizm obsługi i kompleksowość oferowanych usług.

Jesteśmy wdzięczni za wszelką pomoc w organizacji tego prestiżowego, i jakże dla nas ważnego przedsięwzięcia.

Z przyjemnością rekomendujemy Państwa usługi kolejnym Klientom będąc przekonani co do jakości oferowanych przez Państwa usług.

Silvi Cola F.H. Sp. z o.o.

Niniejszym listem chcemy udzielić firmie Mazurkas Conference Centre & Hotel referencji za profesjonalne usługi w zakresie przygotowania konferencji.

Nasza współpraca z Mazurkas Conference Centre & Hotel w zakresie organizacji konferencji rozpoczęła się w 2008 roku. Jako firm eksportowa co roku organizujemy międzynarodową Konferencję dla osób z branży owoców i warzyw. Od początku konferencja była organizowana w Hotelu Mazurkas. Każda z nich zakończona eleganckim bankietem przygotowanym przez Catering Hotelu Mazurkas.

Każde zlecenie organizacji konferencji oraz przygotowania bankietu wykonane było z ogromną starannością i dbałością o szczegóły. Chcielibyśmy podkreślić fakt, że osoby pracujące w Mazurkas Conference Centre & Hotel to profesjonaliści wykonujący swoją pracę z pasją.

Sprawą dla nas bardzo istotną jest czas i jakość. Właśnie dlatego od lat decydujemy się na organizację międzynarodowego spotkania w Mazurkas Conference Centre & Hotel. Zawsze mamy pewność, że wszystko zostanie zrobione na czas i z najwyższą starannością.

Chcemy polecić Mazurkas Conference Centre & Hotel oraz jego pracowników wszystkim tym, którzy poszukują najlepszego miejsca na organizację wszelkiego rodzaju imprez, zarówno prywatnych jak i biznesowych. Polecamy wszystkim, którzy oczekują usług na najwyższym poziomie wykonywanych przez profesjonalistów wykonujących swoją pracę terminowo i takich, którzy są otwarci na klienta i jego potrzeby.

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, Serwis wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania oraz możliwość zmian ustawień plików cookies znajdują się w Polityce prywatności.
Klikając AKCEPTUJĘ WSZYSTKIE, wyrażasz zgodę na korzystanie z technologii takich jak cookies i na przetwarzanie przez MCC Mazurkas Conference Center & Hotel Sp. z o.o., ul. Poznańska 177, 05-850, Ożarów Mazowiecki Twoich danych osobowych zbieranych w Internecie, takich jak adresy IP i identyfikatory plików cookie, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności). Zmiany ustawień plików cookies możesz dokonać w ustawieniach.

Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności
Pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony

Pliki cookies niezbędne do działania usług dostępnych na stronie internetowej, umożliwiające przeglądanie ofert, dokonywanie rezerwacji, wspierające mechanizmy bezpieczeństwa m.in: uwierzytelnianie użytkowników i wykrywanie nadużyć.

Pliki cookies analityczne

Pliki cookies umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania przez użytkownika ze strony internetowej w celu optymalizacji jej funkcjonowania, oraz dostosowania do oczekiwań użytkownika,

Pliki cookies marketingowe

Pliki cookies umożliwiające wyświetlanie użytkownikowi treści marketingowych dostosowanych do jego preferencji, oraz kierowanie do niego powiadomień o ofertach marketingowych odpowiadających jego zainteresowaniom, obejmujących informacje dotyczące produktów i usług administratora strony i podmiotów trzecich.

Twoje preferencje nie zostały jeszcze zapisane