MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki

Strefa smaku

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel zaprasza w kulinarną podróż. Poranna kawa w cukierni Adam, lunch a później kolacja w restauracji George Sand, w czasie której będą mieli Państwo okazję poznać autorskie propozycje naszego Szefa Kuchni, inspirowane polską i francuską tradycją kulinarną, a na zakończenie wieczoru chwila relaksu przy ulubionym trunku w Barze Fryderyk. W MCC Mazurkas zadbamy o zmysł smaku każdego Gościa.

CUKIERNIA ADAM

PRZENIEŚ SIĘ DO KRAINY SŁODKOŚCI

Zapraszamy na wspaniałe ciasta, lody i desery własnego wyrobu oraz świeżą, aromatyczną kawę. W ofercie Cukierni Adam znajdą Państwo także propozycje na szybki lunch w przerwie pomiędzy spotkaniami lub szkoleniem. Proponujemy lekkie przekąski kuchni regionalnej oraz śródziemnomorskiej, serwowane w scenerii przestronnego i eleganckiego hotelowego foyer.

Polecamy również okolicznościowe torty oraz wyroby cukiernicze, przygotowywane przez naszych cukierników. Wszystkie słodkości przygotujemy tak, aby były dostosowane do okoliczności oraz rodzaju przyjęcia i były gwarancją sukcesu kulinarnego Państwa wydarzenia.

Cukiernia Adam czynna jest w godzinach: 10:00 – 18:00.

RESTAURACJA GEORGE SAND

LAUREAT ZŁOTEGO WIDELCA 2015

Nasz Szef Kuchni proponuje Państwu zarówno dania kuchni polskiej, jak i autorskie pomysły inspirowane tradycją kuchni francuskiej i włoskiej. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym menu i dokonania rezerwacji stolika. Więcej informacji znajdą Państwo na podstronie Restauracja

Restauracja George Sand czynna jest w godzinach: 12:00 – 23:00.
Rezerwacja stolika: +48 22 721 47 03.

BAR FRYDERYK

RELAKS W KAMERALNEJ ATMOSFERZE

Bar Fryderyk to kameralne miejsce, gdzie mogą Państwo zrelaksować się po ciężkim dniu przy lampce ulubionego trunku. Polecamy duży wybór polskich i zagranicznych alkoholi oraz drinków przygotowywanych przez naszych barmanów zarówno według autorskich receptur, jak również najsłynniejszych receptur z całego świata.

Bar Fryderyk czynny jest w godzinach: 12:00 – 01:00.

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij