MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Restauracja

Restauracja

Zapraszamy do restauracji George Sand
i odkrycia wyjątkowych smaków dań

 

Mariusz Pietrzak, Szef Kuchni wraz z Mistrzami Kuchni MCC Mazurkas zapraszają na nowe, autorskie menu do restauracji George Sand. Proponują w nim nowe dania i oryginalne połączenia smakowe, dla których inspiracją jest kuchnia francuska i śródziemnomorska, choć nie brakuje w nim także dań kuchni polskiej, do których dodali wiele nowoczesnych akcentów z kuchni Fusion.

Z pewnością zaskoczą sposobem ich przyrządzenia i podania. Szef dołożył wszelkich starań, aby wszystkie potrawy były lekkie, aromatyczne i elegancko podane.

Odwiedźcie Państwo Restaurację George Sand i rozsmakujcie się w najwyższej jakości potrawach mięsnych, świeżych rybach, owocach morza, sezonowych warzywach i aromatycznych ziołach.
Do końca listopada zapraszamy Państwa na menu z gęsiną w roli głównej - gęsina na św. Marcina.
Szef Kuchni przygotował dla Państwa np. Udziec z gęsi macerowany w  majeranku i niedźwiedzim czosnku, serwowany ze smażonymi na maśle rydzami, pieczone ziemniaki z duszonym porem i marchewką w asyście sosu korzenno-winnego.
Szczegółowe menu znajdą Państwo w zakładce menu specjalne.

Listopad to również doskonała okazja, by smakować młode wina. Zapraszamy na Beaujolais z winnicy Turnau.


Restauracja George Sand czynna jest codziennie w godzinach: 12:00 – 23:00

Zapraszamy do rezerwacji stolików pod numerem telefonu +48 22 721 47 03.

Klimatyczne i nastrojowe wnętrza restauracji George Sand idealnie sprawdzają się zarówno podczas romantycznych kolacji dla dwojga
czy rodzinnych obiadów, jak również spotkań biznesowych.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Restauracja George Sand jest laureatem Złotego Widelca 2015 i 2019 - nagrody przyznanej przez jury akcji rekomendującej warszawską gastronomię „Warszawa od kuchni”.

 


INFORMACJA O ALERGENACH POKARMOWYCH
Dania serwowane w Restauracji „George Sand” mogą zawierać alergeny pokarmowe, jak np.: gluten, orzechy, kakao, jaja, mleko krowie i inne.
Jeżeli masz alergię pokarmową, koniecznie zapytaj o szczegóły kelnera.

Menu

Gęsina na św. Marcina

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij