MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Restauracja

Restauracja

Zapraszamy do restauracji George Sand i odkrycia wyjątkowych smaków dań

W karcie menu Restauracji znajdą Państwo dania i oryginalne połączenia smakowe, dla których inspiracją jest kuchnia francuska i śródziemnomorska, choć nie brakuje w nim także dań kuchni polskiej, do których dodali wiele nowoczesnych akcentów z kuchni Fusion. Nasi Mistrzowie Kuchni z pewnością zaskoczą Państwa sposobem ich przyrządzenia i podania. Szefowie Kuchni MCC Mazurkas dołożyli wszelkich starań, aby wszystkie potrawy były lekkie, aromatyczne i elegancko podane.

Odwiedźcie Państwo Restaurację George Sand i rozsmakujcie się w najwyższej jakości potrawach mięsnych, świeżych rybach, owocach morza, sezonowych warzywach i aromatycznych ziołach. 

Klimatyczne i nastrojowe wnętrza restauracji George Sand idealnie sprawdzają się zarówno podczas romantycznych kolacji dla dwojga
czy rodzinnych obiadów, jak również spotkań biznesowych.

Restauracja George Sand czynna jest codziennie w godzinach: 12:00 – 23:00
Bar Fryderyk czynny jest codziennie w godzinach 12:00 – 24:00
Zapraszamy do rezerwacji stolików: +48 22 721 47 03, +48 604 231 208.

 

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Restauracja George Sand jest laureatem Złotego Widelca 2015 i 2019 - nagrody przyznanej przez jury akcji rekomendującej warszawską gastronomię „Warszawa od kuchni”.

 

SMAKI HOTELU MAZURKAS W TWOIM DOMU

Zapraszamy do sklepu interetowego https://smakimazurkas.pl/, w któym kupicie Państwo gotowe wyroby przygotowane według autorskich receptur Szefów Kuchni Hotelu Mazurkas!

WYBIERZ - ZAMÓW - DELEKTUJ SIĘ!


INFORMACJA O ALERGENACH POKARMOWYCH
Dania serwowane w Restauracji „George Sand” mogą zawierać alergeny pokarmowe, jak np.: gluten, orzechy, kakao, jaja, mleko krowie i inne.
Jeżeli masz alergię pokarmową, koniecznie zapytaj o szczegóły kelnera.

 

Menu

Menu Świąteczne Braci Budnik

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij