MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Restauracja

Restauracja

Szanowni Państwo,

w trosce o Wasze bezpieczeństwo, Restauracja George Sand oraz Bar Fryderyk od dnia dzisiejszego nie świadczą usług gastronomicznych na miejscu. Wychodząć na przeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy specjalną ofertę cateringu lokalnego (pełne menu znajdziesz tu) i realizujemy zamówienia z dostawą oraz odbiorem osobistym codziennie w godzinach: 10:00-16:00.

Zapraszamy do skladania zamówień pod numerami telefonów:
604 231 208 lub
22 721 47 03 lub
22 721 47 05


INFORMACJA O ALERGENACH POKARMOWYCH
Dania serwowane w Restauracji „George Sand” mogą zawierać alergeny pokarmowe, jak np.: gluten, orzechy, kakao, jaja, mleko krowie i inne.
Jeżeli masz alergię pokarmową, koniecznie zapytaj o szczegóły kelnera.

Menu

Gęsina na św. Marcina

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij