MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki

Poznaj Nas

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel to czterogwiazdkowy obiekt konferencyjno-hotelowy, oddalony zaledwie o 20 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy, przy zjazdach z tras A2 i S8.

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji oraz obsłudze spotkań biznesowych. Z pasją i profesjonalizmem podchodzimy do każdego powierzonego nam zadania, organizując między innymi:

  • kongresy i konferencje,
  • szkolenia,
  • targi,
  • bankiety,
  • wesela,
  • imprezy okolicznościowe.

Poza ofertą skierowaną do firm i organizatorów wydarzeń biznesowych, przygotowaliśmy również bogaty wachlarz usług dla gości indywidualnych i grup turystycznych.

Od 2001 r. nasz Zespół wspiera organizatorów swoją wiedzą i doświadczeniem, elastycznie dopasowując proponowane rozwiązania do potrzeb każdego wydarzenia. Na przestrzeni lat, odpowiadając na potrzeby rynku, pierwotny obiekt hotelowy był kilkukrotnie rozbudowywany. Powstała również część konferencyjna, która uczyniła z MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel jeden z największych obiektów konferencyjno-hotelowych w Polsce. 

1 stycznia 2013 r. dołączyliśmy do grona hoteli zrzeszonych w Harmony Polish Hotels (wcześniej: Polish Prestige Hotels & Resorts).

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel**** stanowi część Grupy Mazurkas działającej na polskim rynku od 1990 roku. Do grupy Mazurkas należą również: Mazurkas Travel Biuro PodróżyMazurkas Transport oraz Mazurkas Catering 360º. Dzieki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe rozwiązania i wsparcie dla klienta na każdym etapie realizacji wydarzenia.

Nagrody

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij