MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki

Kontakt

Wyślij zapytanie

MCC Mazurkas
Conference Centre & Hotel

ul. Poznańska 177
05-850 Ożarów Mazowiecki

tel.: +48 22 721 47 47-49
fax: +48 22 721 47 51

e-mail: recepcja@mazurkashotel.pl

Dane do faktury

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o. o
ul. Poznańska 177
05-850 Ożarów Mazowiecki

NIP: 1182025554, REGON: 142346352

Konto bankowe:
69 1020 1026 0000 1802 0188 2455

Dyrektor Generalny kontakt@mazurkashotel.pl

Dział PR i Marketingu marketing@mazurkashotel.pl

Działu Konferencji i Bankietów bankiety@mazurkashotel.pl

Dział Sprzedaży  sprzedaz@mazurkashotel.pl

Dział sprzedaży

Monika Wachowiak

Monika Wachowiak

Kierownik Działu Sprzedaży

tel. +48 22 721 47 63
m.wachowiak@mazurkashotel.pl

Martyna Ksyta

Martyna Ksyta

Sales Manager

tel. +48 22 721 47 23
m.ksyta@mazurkashotel.pl

Anna Konarzewska

Anna Konarzewska

Sales Manager

+48 22 721 47 02
a.konarzewska@mazurkashotel.pl

Żaneta Ważny

Żaneta Ważny

Sales Manager

tel. +48 22 721 47 39
z.wazny@mazurkashotel.pl

Magdalena Szymajda

Magdalena Szymajda

Zastępca Kierownika Działu Sprzedaży

tel. +48 22 721 47 81
m.szymajda@mazurkashotel.pl

DZIAŁ KONFERENCJI I BANKIETÓW

Katarzyna Kwiek - Badowska

Katarzyna Kwiek - Badowska

Kierownik Działu Konferencji i Bankietów

tel. +48 22 721 47 27
k.badowska@mazurkashotel.pl

Zbigniew Marciszewski

Zbigniew Marciszewski

Key Account Manager

tel. +48 22 721 47 35
z.marciszewski@mazurkashotel.pl

Agata Duma

Agata Duma

Specjalista ds. Konferencji i Bankietów oraz Wesel i Imprez Okolicznościowych

tel. +48 22 721 47 34
a.duma@mazurkashotel.pl

Karolina Krasińska-Nawara

Karolina Krasińska-Nawara

Specjalista ds. Sprzedaży Konferencji i Bankietów

tel. +48 22 721 47 82
k.krasinska-nawara@mazurkashotel.pl

Monika Cymcyk

Monika Cymcyk

Specjalista ds. Konferencji i Bankietów

+48 22 721 47 57
m.cymcyk@mazurkashotel.pl

Justyna Capała

Justyna Capała

Specjalista ds. Sprzedaży Konferencji i Bankietów

+48 22 721 47 27
j.capala@mazurkashotel.pl

Marcin Pacholski

Marcin Pacholski

Specjalista ds. Konferencji i Bankietów oraz Imprez Okolicznościowych

+48 22 721 47 84
m.pacholski@mazurkashotel.pl

Jagoda Wyrzykowska

Jagoda Wyrzykowska

Specjalista ds. Konferencji i Bankietów oraz Imprez Okolicznościowych

tel. +48 22 721 47 84
j.wyrzykowska@mazurkashotel.pl

Wioletta Perkowska

Wioletta Perkowska

Specjalista ds. Sprzedaży Konferencji i Bankietów

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij