MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki

Strefa relaksu

KLUB MAZUREK

ROZRYWKA Z DUCHEM RYWALIZACJI

Klub Mazurek to hotelowe miejsce stworzone z myślą o miłośnikach gier i nie tylko. Gwarantujemy rozrywkę w miłej atmosferze oraz chwilę zapomnienia po ciężkim dniu konferencyjnym lub szkoleniowym.

Klub Mazurek czynny jest całą dobę.

AQUACENTRUM

DLA MIŁOŚNIKÓW WODNEGO SZALEŃSTWA

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Aquaparku, który znajduje się zaledwie 200 metrów od MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel. Sąsiadujący z hotelem kompleks dysponuje basenem sportowym, basenem do nauki pływania, 60 metrową zjeżdżalnią, a także sztuczną rzeką. Na terenie Aquaparku znajduje się również jacuzzi oraz sucha sauna.

Wszystkim Gościom hotelu zapewniamy wstęp do Aquaparku gratis.

Aquapark czynny jest w godzinach: 6:00 - 22:00.

MAZURKAS GYM

DLA DBAJĄCYCH O DOBRĄ FORMĘ

Wszystkich fanów sportu i zdrowego trybu życia zapraszamy do Fitness Clubu. Po dniu pełnym konferencyjnych wrażeń, czy spotkań biznesowych, energię oraz dobre samopoczucie przywróci:

  • Klimatyzowana sala ćwiczeń
  • Sauna fińska

Goście hotelowi mogą korzystać z Fitness Clubu bezpłatnie. Szczegółowych informacji udziela recepcja.

SALON PIĘKNOŚCI

URODA I ODPRĘŻENIE

Salon piękności "Manufaktura Piękna” to miejsce gdzie mogą Państwo odprężyć się po pracowitym dniu i przygotować do ważnego eventu. W swojej ofercie salon posiada pełen wachlarz zabiegów kosmetycznych, manicure, pedicure oraz masaże.

Przed imprezą lub konferencją zapraszamy do skorzystania z usług fryzjerskich i kosmetycznych. Doświadczone stylistki pomogą Państwu profesjonalnie przygotować się do każdego wydarzenia, zadbają o dłonie, dobiorą odpowiednią fryzurę i makijaż.

Zapraszamy na krótką prezentację Salonu piękności "Manufaktura Piękna".

"Manufaktura Piękna" czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 10:00 - 18:00 oraz w soboty w godzinach: 9:00 - 15:00.

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij