MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki

Strefa relaksu

KLUB MAZUREK

ROZRYWKA Z DUCHEM RYWALIZACJI

Klub Mazurek to hotelowe miejsce stworzone z myślą o miłośnikach gier i nie tylko. Gwarantujemy rozrywkę w miłej atmosferze oraz chwilę zapomnienia po ciężkim dniu konferencyjnym lub szkoleniowym.

Klub Mazurek czynny jest całą dobę.

AQUACENTRUM

DLA MIŁOŚNIKÓW WODNEGO SZALEŃSTWA

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Aquaparku, który znajduje się zaledwie 200 metrów od MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel. Sąsiadujący z hotelem kompleks dysponuje basenem sportowym, basenem do nauki pływania, 60 metrową zjeżdżalnią, a także sztuczną rzeką. Na terenie Aquaparku znajduje się również jacuzzi oraz sucha sauna.

Wszystkim Gościom hotelu zapewniamy wstęp do Aquaparku gratis.

Warunkiem wstępu do Aquaparku jest posiadanie włąsnego czepka.

Aquapark czynny jest w godzinach: 6:00 - 22:00.

MAZURKAS GYM

DLA DBAJĄCYCH O DOBRĄ FORMĘ

Wszystkich fanów sportu i zdrowego trybu życia zapraszamy do Fitness Clubu. Po dniu pełnym konferencyjnych wrażeń, czy spotkań biznesowych, energię oraz dobre samopoczucie przywróci:

  • Klimatyzowana sala ćwiczeń
  • Sauna fińska

Goście hotelowi mogą korzystać z Fitness Clubu bezpłatnie. Szczegółowych informacji udziela recepcja.

SALON PIĘKNOŚCI

URODA I ODPRĘŻENIE

Salon piękności "Manufaktura Piękna” to miejsce gdzie mogą Państwo odprężyć się po pracowitym dniu i przygotować do ważnego eventu. W swojej ofercie salon posiada pełen wachlarz zabiegów kosmetycznych, manicure, pedicure oraz masaże.

Przed imprezą lub konferencją zapraszamy do skorzystania z usług fryzjerskich i kosmetycznych. Doświadczone stylistki pomogą Państwu profesjonalnie przygotować się do każdego wydarzenia, zadbają o dłonie, dobiorą odpowiednią fryzurę i makijaż.

Zapraszamy na krótką prezentację Salonu piękności "Manufaktura Piękna".

"Manufaktura Piękna" czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 10:00 - 18:00 oraz w soboty w godzinach: 9:00 - 15:00.

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij