MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Akademia Kulinarna Mazurkas w nowej odsłonie!

Akademia Kulinarna Mazurkas w nowej odsłonie!

19 stycznia 2022 roku w Hotelu Mazurkas odbyła się pierwsza edycja Akademii Kulinarnej Mazurkas.

Gospodarzami gastronomicznej przygody w branżowym gronie byli nowi szefowie kuchni MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel i  Mazurkas Catering 360 – Jakub Budnik i Michał Budnik. Podczas warsztatów live cooking wprowadzili zaproszonych gości w świat kulinarnych trendów. Było profesjonalnie, wesoło i bardzo smacznie, a zachwytom nie było końca.

DZIĘKUJEMY Gościom i Uczniom Akademii Kulinarnej Mazurkas za frekwencję i kulinarne zaangażowanie.

DZIĘKUJEMY Szefom Kuchni i całemu zespołowi MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel i Mazurkas Catering 360 za profesjonalizm, zaangażowanie, przygotowanie i poprowadzenie kulinarnego eventu na miarę 2022!

Akademia Kulinarna Mazurkas na stałe zagości w ofercie Mazurkas Catering 360 i MCC Mazurkas, jako niezwykłe wydarzenie integracyjne, które zorganizujemy w każdym miejscu na życzenie naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu z Naszymi działami sprzedażowymi!

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij