MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Akademia Kulinarna z Szefem Kuchni MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Akademia Kulinarna z Szefem Kuchni MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Kolejne spotkanie z cyklu Akademia Kulinarna Mazurkas Catering za nami. 19 września, punktualnie o godzinie 18.00, uczestnicy w pełnym rynsztunku kulinarnym, w fartuchach i czapkach, pod czujnym okiem Szefa Kuchni MCC Mazurkas przystąpili do przygotowywania wykwintnej kolacji.

Tematem przewodnim była kuchnia francuska. W menu na ten wieczór znalazły się między innymi: Krewetki w białym winie na chatney z mango i chili serwowane z sałatką z listków zielonej pietruszki w kompozycji jeżyn; Mule w białym winie z pomidorami i ogrodowymi, ziołami w sosie maślanym oraz deser: Owoce jesieni zapiekane w koglu-moglu z Amaretto. W sumie przygotowano sześć potraw.

Jak zwykle, w tak sprzyjających warunkach jakimi są spotkania bezpośrednie z uczestnikami Akademii, Szef Kuchni dał się przekonać do zdradzenia swych najskrytszych kulinarnych tajemnic. Goście poznali niezwykłe właściwości masła i jego zastosowania, oczywiście ze szczególnym uwzględnieniem francuskich potraw. Dowiedzieli się również, jaka jest receptura przygotowania muli, tak by zachwyciły swym smakiem.

Wszyscy uczestnicy zyskali uznanie prowadzącego spotkanie i na końcu każdy z nich otrzymał pamiątkowy Certyfikat potwierdzający ukończenie naszej Akademii Kulinarnej.

Spotkania z cyklu Akademia Kulinarna Mazurkas Catering organizujemy również dla naszych klientów. Jest to forma niecodziennego eventu, gdzie zawsze potwierdza się maksyma, że wspólne gotowanie to wspaniała zabawa.

Zapraszamy do skorzystania z tej niezwykłej formy integracji zespołu.

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij