MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Dni Otwarte PROFIX w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Dni Otwarte PROFIX w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

13 maja br. w Centrum Konferencyjnym MCC Mazurkas odbyło się coroczne spotkanie firmy PROFIX – jednego z największych dystrybutorów narzędzi na rynku polskim. Dni Otwarte skierowane były do partnerów handlowych i stanowiły okazję do zaprezentowania najnowszej oferty produktowej firmy.

Na potrzeby tego wydarzenia na terenie zielonym MCC Mazurkas zbudowany został namiot o powierzchni  800 m2, w którym znalazły się stoiska prezentacyjne marek składających się na ofertę PROFIX. Dla Ponad 450 gości – uczestników spotkania przygotowano lunch w formie grilla na świeżym powietrzu. Wieczorem z kolei, w sali konferencyjnej Zeus odbył się uroczysty bankiet połączony z atrakcyjnym programem artystycznym.

Za organizację części artystycznej odpowiadała Agencja Muzyczna AKUSTICA.

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij