MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Dobry Klimat dla Rodziny

Dobry Klimat dla Rodziny

Grupa Mazurkas znalazła się w gronie finalistów konkursu "Dobry Klimat dla Rodziny" o Nagrodę Pary Prezydenckiej. 3 lutego w Pałacu Prezydenckim miała miejsce uroczystość wręczenia nagród firmom przyjaznym rodzinie, w której wzięli udział Prezesi Grupy – Andrzej Bartkowski oraz Andrzej Hulewicz.

- Jesteśmy dumni, że nasi pracownicy – Matki i Ojcowie – postrzegają nas jako pracodawców im przyjaznych. Sami jesteśmy Ojcami i mamy świadomość jak wielką rolę w życiu rodzinnym odgrywa z jednej strony możliwość poświęcenia jak największej uwagi bliskim, zwłaszcza dzieciom, a z drugiej poczucie stabilności zatrudnienia, dające spokój i pozwalające na koncentrację na sprawach domowych. – mówi Andrzej Bartkowski, Prezes MCC Mazurkas. – Obecność w gronie finalistów konkursu to dla nas zaszczyt i mobilizacja do dalszych działań dla dobra naszej „Mazurkasowej Rodziny”.

Konkurs, ogłoszony 23 czerwca 2014r. w Dniu Ojca, skierowany był do polskich pracodawców z sektora prywatnego i publicznego oraz organizacji pozarządowych, a jego celem było upowszechnianie najlepszych praktyk w zakresie zatrudnienia przyjaznego rodzinie i wyróżnienie pracodawców odnoszących sukcesy w tym obszarze. W sumie do udziału w konkursie zgłoszono ponad stu pracodawców.

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij