MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Dołączyliśmy do Polish Prestige Hotels & Resorts

Dołączyliśmy do Polish Prestige Hotels & Resorts

Z dniem 1 stycznia 2013r. MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim stał się oficjalnym członkiem Polish Prestige Hotels & Resort - prestiżowego programu marketingowego, dla niesieciowych hoteli charakteryzujących się najwyższymi standardami i jakością usług hotelowych.

Członkami Fundacji PPH, która zarządza wspomnianym wyżej programem, są obiekty zlokalizowane w całej Polsce. W sumie 36 hoteli, o różnym profilu działania, niektóre zdecydowanie skierowane dla gości konferencyjnych inne butikowe. Jedno jest pewne, wszystkie oferują swoje usługi na najwyższym poziomie, godnym przystąpienia do Fundacji. MCC Mazurkas jest kolejnym obiektem, który ze względu na reprezentowaną przez siebie jakość i doświadczenie załogi, został przyjęty do grona już zrzeszonych Hoteli.

Członkostwo w Fundacji, to również wartość dodana dla naszych klientów – mówi Iwona Kątny, Kierownik Działu PR i Marketing. Indywidualne uczestnictwo w Programie Lojalnościowym Prestige Club, to korzyść obejmująca swoim zakresem wszystkie hotele członkowskie.

Misja określającą hotele grupy PPH to: Przyjedziesz, polubisz, powrócisz!!

Najtrudniejszy zatem jest pierwszy krok. Później po prostu pozostaje powrócić do Ożarowa Mazowieckiego.

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij