MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Dress Code nie tylko w biznesie, czyli kolejne warsztaty z cyklu „Przerwa Kawowa” w MCC Mazurkas

Dress Code nie tylko w biznesie, czyli kolejne warsztaty  z cyklu „Przerwa Kawowa” w MCC Mazurkas

Po raz kolejny zaprosiliśmy naszych partnerów biznesowych do wzięcia udziału w warsztatach z cyklu „Przerwa Kawowa”. Tym razem tematem przewodnim była moda, a po jej tajnikach oprowadzał nas Tomasz Jacyków.

Jak dobierać ubrania do miejsca i sytuacji, jak osiągnąć najlepsze efekty, biorąc pod uwagę proporcje ciała, jakie dodatki i galanterię wybierać do strojów biurowych i codziennych… to wszystko w połączeniu z dużą dawką humoru i pozytywnymi emocjami przekazał uczestniczkom warsztatów najbardziej rozpoznawalny polski stylista.

Cykl „Przerwa kawowa” to spotkania tematyczne organizowane od 3 lat przez MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel dla klientów i partnerów. W dotychczasowych edycjach znalazły się m.in.: warsztaty wizażu z Anną Orłowską, warsztaty dietetyczne z Justyną Mizerą, warsztaty komponowania zapachów z senselierem Martą Siembab, a także warsztaty strzeleckie i bezpiecznego szybowania w tunelu aerodynamicznym. Zaplanowane na ten rok wydarzenia w ramach cyklu z pewnością będą równie ciekawe i zaskakujące, jak te, które odbyły się w latach poprzednich.

Zapraszamy na fotorelację ze spotkania z Tomaszem Jacykowem.

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij