MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Dyrektor Michał Kozak Osobowością Roku MICE Poland 2012

Dyrektor Michał Kozak Osobowością Roku MICE Poland 2012

Michał Kozak, Dyrektor Zarządzający MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Osobowością Roku w kategorii Menadżer Obiektu w plebiscycie corocznie organizowanym przez miesięcznik MICE Poland.

Podczas tegorocznej Gali Osobowość Roku, która odbyła się 25 stycznia w warszawskim ATM Studio, MICE Poland już po raz piąty uhonorowało trzy osoby, których wkład w rozwój branży oraz dbałość o zasady etyczne wydatnie zasłużyły się dla branży w minionym roku.

W kategorii „Zleceniodawca Roku" nagrodę otrzymał Paweł Barski - Marketing Director Ricoh Polska Sp. z.o.o. Za „Organizatora Roku" Kapituła Konkursu uznała Aleksandrę Pietras - Prezesa Zarządu DMC Poland Sp. z.o.o. W kategorii "Menadżer Obiektu" nagrodę otrzymał Michał Kozak - Dyrektor zarządzający MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel.

Zgodnie z regulaminem konkursu przez dwa miesiące czytelnicy miesięcznika „MICE Poland" zgłaszali swoje kandydatury na zwycięzców w trzech kategoriach: Zleceniodawca, Organizator, Menadżer Obiektu. Po 10 osób z każdej kategorii, które zebrały najwyższą liczbę punktów zostało finalistami konkursu. Nad ich kandydaturami obradowała Kapituła Konkursu, przyznając w finałowym głosowaniu 1, 2 i 3 punkty. Osoba, która dostała największą liczbę punktów otrzymała tytuł Osobowości Roku w swojej kategorii.

Zwycięzcom i wszystkim nominowanym serdecznie gratulujemy!

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij