MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Gala "Metamorphosis 33" już za nami!

Gala

1 października 2010 był dla nas dniem wyjątkowym. Wtedy to świętowaliśmy XX-lecie firmy Mazurkas Travel, połączone z dziesiątymi urodzinami Hotelu Mazurkas oraz trzecią rocznicą powstania MCC Mazurkas Conference Centre. Na zorganizowanej przez nas uroczystości bawiło się 1386 osób.

Początek imprezy to znakomite show w wykonaniu Grupy Muzykujących Aktorów białostockiego Teatru Lalek oraz szczudlarzy z Teatru Akt. Powitanie naszych gości nastąpiło przy akompaniamencie orkiestry dętej. Kolejnym punktem wieczoru była prezentacja pracowników firmy Mazurkas, po której zgromadzeni w hallu głównym MCC Mazurkas Conference Centre goście udali się do Sali Zeus na część artystyczną.

Na scenie pojawiali się również znakomici goście imprezy, którzy spieszyli z gratulacjami. Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Rafał Szmytke wyróżnił właścicieli Mazurkas złotą odznaką polskiej turystyki. Viceprezes Pałacu Kultury i Nauki Andrzej Siezieniewski wręczył symboliczną statuetkę i pogratulował właścicielom, że firma Mazurkas jest największym klientem Pałacu. Do życzeń i gratulacji dołączył również Prezes Business Centre Club Marek Goliszewski, a także Starosta Powiatu warszawsko zachodniego Jan Żychliński, Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego Kazimierz Stachurski i wielu innych reprezentantów świata biznesu.

Gwiazdą wieczoru był rewelacyjny, jeszcze nie odkryty eventowo, zespół taneczny Fair Play, który wraz z artystami znanymi m.in. z programów „Mam talent” i „You can Dance” oraz filmu „Kochaj i tańcz” wykonał fragmenty musicalu Metropolish w choreografii Jarosława Stańka. Na scenie pojawiło się 35 tancerzy.

Po spektaklu, goście udali się do nowej Sali Bolero, gdzie nastąpiła jej oficjalna inauguracja, uświetniona występem tancerzy z Rewii Rosyjskiej „IMPERIUM”. W trakcie uroczystości otwarcia nowej, już 35 sali w naszym centrum konferencyjnym, obsługa hotelu po raz kolejny udowodniła swój profesjonalizm, dokonując całkowitej zmiany aranżacji Sali Zeus w 20 minut. Ustawienie teatralne (na 1000 osób) ustąpiło miejsca luksusowo przygotowanej sali bankietowej. W Sali Zeus i innych salach bankietowych było przygotowanych 1300 miejsc, i wszystkie były zajęte.

Gdy wszyscy zasiedli przy stołach bankietowych, rozpoczęła się przez wielu najbardziej oczekiwana część wieczoru pod hasłem Gastronomia. Na scenie i parkiecie pojawiło się 50 kelnerów, prezentując w bardzo spektakularny sposób butelki wina, które po ciekawie wykonanej choreografii sommelierów zostały wyserwowane przy stołach.

Majstersztykiem jednak okazał się wręcz układ taneczny kucharzy i kelnerów w liczbie około 100 osób, którzy w takt Marsza Radeckiego zaprezentowali w świetle reflektorów prawdziwe dzieła kulinarne. Niektóre z nich, jak np. dzik, baran czy 3,5 metrowa ryba Żagielnica, znajdowały się na lektykach fantazyjnie niesionych na barkach kucharzy. Po zaspokojeniu pierwszego głodu, goście ruszyli na parkiet. Oprawę muzyczną zapewnił zespół coverowy Drugi Tydzień, który jak zawsze pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie.

W międzyczasie swój pokaz zaprezentowali iluzjoniści z grupy Metamorphosis, wprowadzając wielu widzów w zdumienie, poziomem oraz perfekcją wykonania swoich tricków.

Klienci, partnerzy, przyjaciele praz współpracownicy firmy Mazurkas Travel bawili się do wczesnych godzin porannych, wspólnie świętując ten piękny jubileusz. Obserwując maile jakie trafiają do nas od uczestników piątkowej imprezy, możemy jasno stwierdzić -  to było niezwykle udane przedsięwzięcie!

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij