MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Gościmy drużyny szkółek piłkarskich prowadzonych przy znanych europejskich klubach, przybyłe na LEGIA CUP

Gościmy drużyny szkółek piłkarskich prowadzonych przy znanych europejskich klubach, przybyłe na LEGIA CUP

Młodzi adepci 6 drużyn pojawili się w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel pełni pozytywnej energii a dzień spędzili głównie na wypoczynku i zbieraniu sił do rywalizacji. Dla tak młodych chłopców 5 meczów w ciągu dwóch dni to duży wysiłek i wiele towarzyszących mu emocji.

Podczas turnieju rywalizowali zawodnicy z rocznika 2003. Turniej Legia Cup drugi raz z rzędu wygrała ekipa Herthy Berlin. W wielkim finale zwycięska drużyna pokonała rówieśników z Pragi 2:0. W zespole Legii wyróżniony został Patryk Pierzak, który został wybrany do drużyny gwiazd. Legioniści pokonali Niemiecko-Czeską Szkółkę Piłkarską 1:0 po bramce Dawida Papazjana i byli o włos od wejścia do ścisłego finału. W starciu ze Spartą Praga w regulaminowym czasie gry (2x8 minut) gole nie padły, a polski zespół przegrał dopiero po rzutach karnych.

Legia Cup to turniej rozgrywany  w jednej kategorii wiekowej - chłopców urodzonych w 2003 roku lub młodszych. W turnieju bierze udział 8 drużyn, a wśród zaproszonych są zespoły reprezentujące Polskę, Anglię, Szwecję, Białoruś, Czechy oraz Niemcy.

Faza grupowa turnieju Legia Cup

Ćwierćfinały Legia Cup:

Fulham FC – Sparta Praga 0-3Legia Warszawa – DTFS 1-0 (gol: Dawid Papazjan)BATE Borysów – Hertha Berlin 0-6AIK Sztokholm – Tottenham Hotspur FC 1-2

Półfinały Legia Cup:

Legia Warszawa – Sparta Praga 0-0, karne 2-3Hertha Berlin – Tottenham Hotspur FC 0-0, karne 6-5

Mecz o trzecie miejsce:

Legia Warszawa – Tottenham Hotspur FC 0-2

Finał Legia Cup:

Hertha Berlin – Sparta Praga 2-0

Klasyfikacja końcowa turnieju Legia Cup:

1. Hertha Berlin
2. Sparta Praga
3. Tottenham Hotspur FC
4. Legia Warszawa
5. Fulham FC
6. AIK Sztokholm
7. DTFS
8. BATE Borysów

„Dream team" turnieju Legia Cup:

Shay Cameron (Tottenham), Patryk Pierzak (Legia), Nicolas Olsson (AIK), Marek Beranek (Sparta), Mason Hancock (Fulham), Nemanja Motika (Hertha Berlin)
Najlepszy bramkarz: Shay Cameron (Tottenham)
Najlepszy strzelec: Torben Rhein (Hertha)

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij