MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki

Gościmy drużyny szkółek piłkarskich prowadzonych przy znanych europejskich klubach, przybyłe na LEGIA CUP

Gościmy drużyny szkółek piłkarskich prowadzonych przy znanych europejskich klubach, przybyłe na LEGIA CUP

Młodzi adepci 6 drużyn pojawili się w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel pełni pozytywnej energii a dzień spędzili głównie na wypoczynku i zbieraniu sił do rywalizacji. Dla tak młodych chłopców 5 meczów w ciągu dwóch dni to duży wysiłek i wiele towarzyszących mu emocji.

Podczas turnieju rywalizowali zawodnicy z rocznika 2003. Turniej Legia Cup drugi raz z rzędu wygrała ekipa Herthy Berlin. W wielkim finale zwycięska drużyna pokonała rówieśników z Pragi 2:0. W zespole Legii wyróżniony został Patryk Pierzak, który został wybrany do drużyny gwiazd. Legioniści pokonali Niemiecko-Czeską Szkółkę Piłkarską 1:0 po bramce Dawida Papazjana i byli o włos od wejścia do ścisłego finału. W starciu ze Spartą Praga w regulaminowym czasie gry (2x8 minut) gole nie padły, a polski zespół przegrał dopiero po rzutach karnych.

Legia Cup to turniej rozgrywany  w jednej kategorii wiekowej - chłopców urodzonych w 2003 roku lub młodszych. W turnieju bierze udział 8 drużyn, a wśród zaproszonych są zespoły reprezentujące Polskę, Anglię, Szwecję, Białoruś, Czechy oraz Niemcy.

Faza grupowa turnieju Legia Cup

Ćwierćfinały Legia Cup:

Fulham FC – Sparta Praga 0-3Legia Warszawa – DTFS 1-0 (gol: Dawid Papazjan)BATE Borysów – Hertha Berlin 0-6AIK Sztokholm – Tottenham Hotspur FC 1-2

Półfinały Legia Cup:

Legia Warszawa – Sparta Praga 0-0, karne 2-3Hertha Berlin – Tottenham Hotspur FC 0-0, karne 6-5

Mecz o trzecie miejsce:

Legia Warszawa – Tottenham Hotspur FC 0-2

Finał Legia Cup:

Hertha Berlin – Sparta Praga 2-0

Klasyfikacja końcowa turnieju Legia Cup:

1. Hertha Berlin
2. Sparta Praga
3. Tottenham Hotspur FC
4. Legia Warszawa
5. Fulham FC
6. AIK Sztokholm
7. DTFS
8. BATE Borysów

„Dream team" turnieju Legia Cup:

Shay Cameron (Tottenham), Patryk Pierzak (Legia), Nicolas Olsson (AIK), Marek Beranek (Sparta), Mason Hancock (Fulham), Nemanja Motika (Hertha Berlin)
Najlepszy bramkarz: Shay Cameron (Tottenham)
Najlepszy strzelec: Torben Rhein (Hertha)

 

To u nas spotyka sie biznes

 

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij