MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Grupa Mazurkas laureatem plebiscytu „Orły Polskiej Przedsiębiorczości 30-lecia Wolności RP” 2019

Grupa Mazurkas laureatem plebiscytu „Orły Polskiej Przedsiębiorczości 30-lecia Wolności RP” 2019

14 czerwca br. Grupa Mazurkas została uhonorowana nagrodą Firma 30-lecia Wolności RP podczas Wielkiej Gali "30 lat Wolności RP" zorganizowanej przez Ogólnopolską Federację Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl wraz z Mazowieckim Zrzeszeniem Handlu, Przemysłu i Usług. Zaszczytne wyróżnienia, Osobowość 30-lecia Wolności RP otrzymali Prezesi Grupy Mazurkas Andrzej Bartkowski i Andrzej Hulewicz.

Uroczystość wręczenia nagród rozpoczęła się od uhonorowania Laureatów Plebiscytu „Orły Polskiej Przedsiębiorczości 2019”. W tej kategorii Grupie Mazurkas przyznano statuetkę Firma 30-lecia Wolności RP oraz 2 statuetki Osobowości 30-lecia Wolności RP.

Pierwszą z nich Grupa Mazurkas, w skład której wchodzą MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Mazurkas Catering 360°, Mazurkas Travel oraz Mazurkas Transport, otrzymała za sukcesy, które odniosła na przestrzeni ostatnich 30 lat, stając się tym samym wizytówką polskiej gospodarki. Doceniono rozwój firmy i jej wkład w kształtowanie polskiego rynku turystycznego i eventowego oraz działalność realizowaną w ramach polityki CSR, w szczególności na rzecz promocji polskiej kultury i sztuki. Nagrodę odebrali Prezesi Grupy Mazurkas – Andrzej Bartkowski, Andrzej Hulewicz i Rafał Baranowski. Dwie statuetki została przyznana imiennie Prezesom Andrzejowi Bartkowskiemu i Andrzejowi Hulewiczowi za całokształt działalności biznesowej, charyzmatyczną osobowość, która może być inspiracją dla innych przedsiębiorców oraz wkład w rozwój polskiej przedsiębiorczości od 1989 r. aż po dzień dzisiejszy.

Orły Polskiej Przedsiębiorczości to projekt mający na celu wyróżnienie najlepszych firm, które mogą być wzorem do naśladowania dla innych podmiotów pokazując jakość i solidność polskich przedsiębiorców, którzy swoimi dokonaniami i osiągnięciami wpływają na pozycję polskiej gospodarki w Polsce i na świecie. Podczas uroczystości wyróżniono także laureatów dwóch pozostałych plebiscytów: „Orły Polskiego Samorządu” oraz „Orły Polskiego Budownictwa”.

Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl to organizacja reprezentująca interesy pracodawców w Polsce, powołana na rzecz budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorców w Polsce oraz reprezentowania ich interesów wobec związków zawodowych, organów władzy i administracji publicznej.

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij