MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Hotel Mazurkas przyłącza się do kampanii "Zapinaj Pasy"

Hotel Mazurkas przyłącza się do kampanii

MCC Mazurkas Conference Centre przyłącza się do kampanii "Zapinaj Pasy"! Ambasadorami kampanii są: Krzysztof Tyniec, Radosław Pazura, Ewa Gawryluk, Waldemar Błaszczyk, Adam Wolski, Tomasz Karolak, Anna Korcz, Renata Gabryjelska, Joanna Jabłczyńska. Ci właśnie Aktorzy i Muzycy 7 grudnia (wtorek) wzięli udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej, która miała miejsce w warszawskim Teatrze IMKA przy ulicy Konopnickiej.

Cała kampania jest realizowana non-profit przez wolontariuszy (grupa nieformalna). Siłą kampanii jest to, że jej brandem jest hasło ZAPINAM PASY!

Kampanii nie wspierają i nie będą wspierać koncerny motoryzacyjne i ubezpieczyciele, nie wspierają nasz koncerny medialne ani paliwowe. Kampanię wspierają firmy e-marketingowe które udostępnią swoje kanały do dystrybucji i promocji idei. Wszystkie wytworzone przez organizatorów materiały udostępnione zostaną w wolnej licencji - każdy będzie mógł je dystrybuować - zero formalności.

Na żadnym z materiałów zawierających wizerunek osób publicznych/ ambasadorów akcji, poza adresem strony www kampanii, nie będzie żadnych logotypów komercyjnych i nie komercyjnych. W miejscu realizacji sesji nie będzie żadnego standu czy logotypu komercyjnego. Intencją organizatorów jest zbudowanie społeczności która w portalach społecznościowych zaświadczać będzie o zapinaniu pasów.

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij