MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki

Hotel Mazurkas przyłącza się do kampanii "Zapinaj Pasy"

Hotel Mazurkas przyłącza się do kampanii

MCC Mazurkas Conference Centre przyłącza się do kampanii "Zapinaj Pasy"! Ambasadorami kampanii są: Krzysztof Tyniec, Radosław Pazura, Ewa Gawryluk, Waldemar Błaszczyk, Adam Wolski, Tomasz Karolak, Anna Korcz, Renata Gabryjelska, Joanna Jabłczyńska. Ci właśnie Aktorzy i Muzycy 7 grudnia (wtorek) wzięli udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej, która miała miejsce w warszawskim Teatrze IMKA przy ulicy Konopnickiej.

Cała kampania jest realizowana non-profit przez wolontariuszy (grupa nieformalna). Siłą kampanii jest to, że jej brandem jest hasło ZAPINAM PASY!

Kampanii nie wspierają i nie będą wspierać koncerny motoryzacyjne i ubezpieczyciele, nie wspierają nasz koncerny medialne ani paliwowe. Kampanię wspierają firmy e-marketingowe które udostępnią swoje kanały do dystrybucji i promocji idei. Wszystkie wytworzone przez organizatorów materiały udostępnione zostaną w wolnej licencji - każdy będzie mógł je dystrybuować - zero formalności.

Na żadnym z materiałów zawierających wizerunek osób publicznych/ ambasadorów akcji, poza adresem strony www kampanii, nie będzie żadnych logotypów komercyjnych i nie komercyjnych. W miejscu realizacji sesji nie będzie żadnego standu czy logotypu komercyjnego. Intencją organizatorów jest zbudowanie społeczności która w portalach społecznościowych zaświadczać będzie o zapinaniu pasów.

 

To u nas spotyka sie biznes

 

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij