MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Inauguracja FORUM HUMANUM

Inauguracja FORUM HUMANUM

W niedzielę 15 kwietnia 2012r. punktualnie o godzinie 17:00 zainaugurowaliśmy cykl spotkań kulturalno-artystycznych FORUM HUMANUM odbywający się pod mecenatem MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel. Kuratorem projektu jest Pani Janina Tuora.

Zainteresowanie pierwszym spotkaniem FORUM HUMANUM przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. W sali Zeus oraz w hallu głównym MCC zebrało się ponad 250 osób, aby wspólnie podziwiać wernisaż prac Mariana Adamczyka (M. Adama) i Michała Adamczyka oraz wysłuchać niezwykłego koncertu na dwoje skrzypiec w wykonaniu prof. Krzysztofa Jakowicza i jego syna – Kuby Jakowicza.

Po koncercie przyszedł czas na koktajl i dyskusje z artystami, z których te najgorętsze potrwały aż do godziny 23:00. Wśród Gości, poza przedstawicielami świata biznesu, znalazło się wielu artystów, którzy chętnie dzielili się swoim spojrzeniem na sztukę, jej istotę i rolę we współczesnym świecie. Swoją obecnością zaszczycili nas m.in. biznesmen Arkadiusz Krężel, jazzmani Liliana Urbańska i Krzysztof Sadowski, piosenkarka Jolanta Kubicka, tenor Iwo Orłowski, kompozytor i dyrygent Marek Sewen oraz Marek Majewski z Kabaretu Literackiego.

Pełni inspiracji już rozpoczynamy przygotowania do kolejnego spotkania FORUM HUMANUM.

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij